LT | EN | RU | LV | PL | EE    Lietuva | Latvija | Estija
 
 
 

Partrenktas kačiukas. Grybas nugalėtas! Situacija su dubens kaulais gerėja:) Ieškome globos


Važiuodami žmonės pamatė kaip automobilis partrenkė kačiuką. Paskambino nežinodami ką daryti, paprašyta nuvežti į Filaretų vet. kliniką.

Labai prašome fin. paramos apžiūrai nurodant "partrenktam mažyliui"

Apie situaciją informuosime vėliau.

Papildyta: kačiukas pastebėtas šliaužiantis ant 2 priekinių kojyčių Ukmergės keturių juostų plente. Jis kovojo ir stengėsi iš paskutiniųjų, deja automobiliai pro jį važiavo toliau signalindami. Neabejingas žmogus sustojo viduryje gatvės ir bėgo link jo, katukas atsidūrė po dideliu džipu ir vairuotoja nesugebėjo net sustoti, važiavo toliau. Ją tiesiog sustabdė priešakyje išbėgęs tas žmogus. Ponia vairuotoja net neišlipo ir vargšą katuką teko traukti lendant po džipu.

Žmonių abejingumas užmuša:(

Iš klinikos: katukas labai sužalotas - koja laikėsi tik ant raumenų, žaizda be galo didelė su kišene, taigi ji susiūta, įstatytas drenas. Po operacijos krito temperatūra taigi laikomas iki klinikos uždarymo inkubatoriuje. Padarius rentgeną nustatyta, kad skilę dubens kaulai ir pasislinkę į šoną, bet visa laimė žarnyno neliečia, taigi ryt numatoma konsultacija su chirurgu Daliumi del tolimesnių veiksmų. Narkozės metu ir kastruotas, nors pats dar tik 3-4 mėnesių amžaus.

Katukas išgyvenęs tokį siaubą, narkozės metu visą laiką "bėgo kažkur". Jis taip daug iškentė, ateinančios 2 paros lemiamos, laikykis mažyli.

2013.07.31 Katukui nuspręsta kol kas dubens neoperuoti, o laukti kaip jis jausis, gali būti, kad operacijos ir nereikės. Šiaip mažylis stresuoja, visą laiką susigūžęs ir toks "bijau bijau", tačiau naktį pagaliau paėdė šiek tiek koncervo, sausiuko nelietė, pasinaudojo kraiko dėžute. Jam labai reikia palaikymo ir meilės, kas būsite klinikoje, prašau aplankykite jį, pakalbinkite.

2013.08.02 Šiam mazgiui (būtina pagaliau vardą sugalvoti, tad teikite pasiūlymus:)) didelė tikimybė, kad atsiras globa kelių savaičių nuo sekmadienio. katukas vis tek turės sėdėti narve, kuo mažiau judėti, kad dubens kaulai teisingai suauktų. Labai prašome padėti padengti gydymo išlaidas, nes su skolom į naują gyvenimą taip nesinori eiti... Būtumėm labai dėkingi.

Čia labai liūdnos žinios - šiandien išaiškėjo kad katukas turi GRYBĄ ir ausų erkutes. Iš pradžių sulašintas Stronholdas, o tik vėliau pastebėtas grybelis, taigi kol kas gydymo pradėti negalima. Globos tokiam katukui nėra. Gydymo trukmė minimaliai 3-4 savaitės. Šios žinios labai labai liūdina, nes katinėli reikės laikyti klinikos stacionare, kas per mėnesį kainuos papildomus 300 lt, o kur dar gydymo išlaidos. Iš tiesų nebežinome ką daryti:(

2013.08.08 Katukas pakrikštytas Bolto (Boltuko) vardu, nes tame kelyje bandydamas išvengti mirties jis bėgo taip greitai ir taip sėkmingai, kaip kad greičiausio titulą pasaulyje turintis žmogus U. Boltas:) Jaučiasi jis neblogai, jau ne toks šnypštukas, jau drįsta valgyti dienos metu:) bando stotis, apžiūrint bando pabėgti, žaizda gyja. Pradėtas gydymas Lamisilu, vakar išmaudytas Imuverolyje.

2013.08.15 Boltukas sveiksta labai iš lėto, bet sveiksta. Jau ištraukti siūlai, toliau gydomas nuo grybelio. Naujos foto.

2013.08.30 Boltukas Pelėdžiukas praėjo visą 3 savaičių gydymo kursą, prašviestas su spec. lempa nešviečia. Taigi paimtos nuošukos pasėliui. 5 dienas tyliai laukėme su viltimi, kad jis nugalėtas, deja vakar terpė pradėjo raudonuoti, taigi atsakymas aiškus - gydymą reikia tęsti. Imaverolio neturime, pirkti nėra kur. Liūdna ši mums žinia, katinėlis toliau turi gyventi klinikos stacionare - globos pasiūlymo jam nėra. Mažas laimės spindulėlis tik tas, kad Boltulas jau drąsesnis, leidžiasi glostomas, stebi savo didelėmis kaip pelėdžiuko akelėmis aplinkinius. Skola auga kas dieną.

2013.09.26 Be galo didelis r nuoširdus P. Audronei, kuri prireikus man skubiai išvykti paėmė Boltuką Pelėdžiuką pas save. Dabar jau keleta dienų katukas apgyvendintas pas mane vonioje. Del laiko stokos neturime kada rašyti naujienų, tikslinti skolų klinikoje. Boltukui paimtas pakartotinis grybo pasėlis, bet tai yra jau smulkmena, nes deja jau 2 savaitę jis negali tuštintis, jam blogai suaugo dubens kaulai. Klinikoje statyta klizmutė, skirtas specialus maistukas, aliejus, papildai, bet deja pagerėjimas būna keleta dienų, o tada vėl stenėjimas ir didėjantis pilvas. Skola už visa tai milžiniška, net baisu tikslintis klinikoje. Svyra rankos, nes nebežinome ką daryti:( nejaugi po tiek išbandymų lieka vienas kelias - katinėlį užmigdyti? ....

 

2013.10.05 Pagaliau! pagaliau linksmesnės naujienos:) Boltukas nugalėjo grybą! Boltukas paleistas iš narvo, jis dūksta, žaidžia, su visai draugauti nori. Katukas kasdieną tvarkingai nueina į dėžutę, nes atradome jam tinkantį maistelį. Duodame vandens su aliejumi, šiek tiek pieno ir pagaliau jo žvilgnis linksmesnis;) Įkeliame naujų nuotraukų. Ačiū be galo visiems kurie tikėjote ir palaikėte. Dar pastebėsime kurį laiką, pasikonsultuosime su veterinaru ir pradėsime namų ieškoti:)

 

 

Labai tikimės, kad viskas kažkaip susitvarkys ir mažylis Boltas savo gyvenime patirs dar daug puikių akimirkų:)„Mažoji Liza“ VšĮ
info@mazojiliza.lt
+370 600 14377
LT 27 7044 0600 0779 9964
http://www.mazojiliza.lt
Trūkstama parama: 0 EUR
Surinkta parama: 338 EUR
Organizacijos pavadinimas: Mažoji Liza (neturi prieglaudos)
Įmonės kodas: 302705033
Banko sąskaita: LT27 7044 0600 0779 9964
Pavedimo nurodymas:
PayPal sąskaita:

Šaltinis:  „Mažoji Liza“ VšĮ
Nuoroda į šaltinį: http://www.mazojiliza.lt/lt/news/view/id/26640
Organizacija: Mažoji Liza (neturi prieglaudos)

Sukurta: 2013-07-29 | atnaujinta: 2013-12-06
Naujienos numeris: 35226
Peržiūrėjimų skaičius: 10369

« grįžti

Komentarai

LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-01-03)
Oi, cia tik ketvirtadalis...:)
AisteIgn (2014-01-03)
oho kiek draugelių :D
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2014-01-03)
F5, paskutinė foto - Boltas su draugeliais ilsisi:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-12-18)
Labai didelis dekui uz parama Ingai, kurios deka padengiama sena skola uz gydyma:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-10-23)
Pakelkite prasau si prasyma. aciu
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-10-14)
aciu Kornelijai uz parama katukui:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-10-08)
Ačiū labai Danguolei už paramą 50 lt, kurie skirti šio mažylio skolai apmokėti.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-10-05)
Ačiū už Jūsų rūpestį visų - tikrai man pačiai sunku patikėti, lyg ir baisu džiaugtis, nes jau buvau beprarandanti viltį, kai tiek laiko ir tiek pastangų reikėjo, kad jis išgyventų. Tikiu, kad jis be galo laimingas katinas, nes turi kreivą nosytę ir jam gimus reikėjo tik dar milimetro, kad būtų neišgyvenęs, tačiau jam pasisekė įkvėpti, pasisekė ir antrą kartą kai bėgo per tą judrią gatvę kai daugeliui nepasiseka, jam nusišypsojo laimė. Manau, kad savo šeimininkus jis padarys labai laimingus:)
SaksRoz (2013-10-05)
Pagaliau mano maldos dėl Boltuko nuėjo į dangų...Ačiū Laura. R
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-10-05)
Prisidėjusi 367 lt suma klinikoje už stacionarą iki namų globos, Lamisilį, grybo pasėlius, klizmutes, spec.maistelį (sausą ir šlapią) kuris jam būtinas šiuo metu, kraiką v4l gavosi didelė. Auksinis katukas, nieko nepadarysi. Dabar su viltim tik pirmyn.
Vyta (2013-10-05) (foto)
Grazuolis Boltas :)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-10-05)
F5 naujos foto. pakelkite prasau sia naujiena. dekui
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-10-05)
vakar gavome atsakymą iš klinikos dėl jau kažkelinto grybo pasėlio - pagaliau jis neigiamas:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-10-05)
Pagaliau! pagaliau linksmesnės naujienos:) Boltukas nugalėjo grybą! Boltukas paleistas iš narvo, jis dūksta, žaidžia, su visai draugauti nori. Katukas kasdieną tvarkingai nueina į dėžutę, nes atradome jam tinkantį maistelį. Duodame vandens su aliejumi, šiek tiek pieno ir pagaliau jo žvilgnis linksmesnis;) Įkeliame naujų nuotraukų. Ačiū be galo visiems kurie tikėjote ir palaikėte. Dar pastebėsime kurį laiką, pasikonsultuosime su veterinaru ir pradėsime namų ieškoti:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-10-01)
Šiandien važiuosime atsiskaityti su klinika, tuomet ir žinosime tikslią sumą.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-10-01)
Labai labai didelis dėkui P. Ingai už paramą Boltukui - 90 eur! :)
Audrone66 (2013-09-27)
Laikom kumščius už Boltuką, viskas turi būti OK, tai tikrai ne beviltiškas atvejis.. O gal pas ką nors tame kumštuke ir pinigėlis atliekamas pasislėpęs? Skola dar kabo :(
Airine1111 (2013-09-27)
Ura!!! Taip ir toliau, Gražuoli!
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-09-27)
Šį rytą mažyliui pavyko! kad Jūs žinotumėte kiek kartais džiaugsmo gali atnešti " paprastas kakutis" :):)
Wilmante (2013-09-27)
nuostabesnio specialisto šitoj srity negu gyd. Vaitkus ko gero tikrai nėra, o ir žmogus jis labai geros širdies, nes beglobiukams dažnai padaro nuolaidas. Jų su gyd. Diržinausku klinika išgelbėjo ne vieną beviltišką ligoniuką ir tikrai nepasiduok, Laura, viskas turi būt gerai:)
Audrone66 (2013-09-26)
Nekalbėjau su Laura, kaip dabar Boltukas jaučiasi, bet manau kad mintis apie migdymą galima atidėt į tolimesnį "stalčiuką". Jis fainiausias kačius, kokį esu globojus, o ir būklė palyginus su Masyte, kurią praeitą vasarą ištraukėm, žymiai geresnė - mano, ne mediko akimis žiūrint. Na, kai tupi, matosi, kad vienas klubas šiek tiek netaisyklingas, bet katulis dar auga, gal išsilygins. Masytė visai nesituštino pati, tik masažų pagalba. Kai bus gautas neigiamas atsakymas dėl grybo, jis galėtų būti globojamas kitų katinų draugijoje - daugiau judėtų. Pas mane jam buvo skirtas kambarys, bet visą dieną vienas - mano Aručio kompanija katinams nelabai tinkama, jis pernelyg energingai draugiškas :)
Skaja (2013-09-26)
Labai gražus katulis, kovokite už jį, nepasiduokite! Užmigdyti visada suspėsite! Ieškokite nemokamų konsultacijų su kitais specialistais galimybių (be katuko juk galima, yra dar užjaučiančių benamiams veterinarų, tarp kurių ir p.Diržinauskas, ir p.Vaitkus, ir Vaidos klinikos vadovė Vaida, ir kt.).
Skaja (2013-09-26)
3om, p.Vaitkui rentgeno nuotrauką galima siųsti internetu ir jis galėtų įvertinti nemokamai (jau ne kartą taip buvo daroma), tik geriausia, kad nuotrauką siųstų koks nors kolega-veterinaras. Po patyrusio traumatologo įvertinimo žinotumėte tolimesnes prognozes.
3om (2013-09-26)
p.Vaitkus tikriausiai brangiai ima - visgi docentas, be to Kaune...Čia, kiek suprantu, eina kalba apie apsisprendimą ką daryti toliau - bandyti pritaikyti katukui spec.maistą ir rasti taip trūkstamo laiko masažui, gydyti toliau + didelis finansų klausimas ir esama skola ( siūlyčiau vis gi pasikalbėti su gydytoju dėl nuolaidos už šį sunkų atvėjį) arba....išlydėti, kaip čia rašoma, į " vaivorykštės šalį".....nes esama padėtis netenkina nei šeimininkės, nei katuko....
Skaja (2013-09-26)
Nesituštinimą gali įtakoti neteisingai suaugę dubens kaulai. Siūlyčiau neteisingai suaugusių dubens kaulų rentgeno nuotraukas parodyti kitiems specialistams, pvz., p.Vaitkui, kad pagal nuotrauką įvertintų kačiuko būklę.
3om (2013-09-26)
Pabandykit ne grietinėlę o mūsų, žmonių, greitinę , tik mažesnio riebumo. Maniškiui labiausiai tinka 'zalioji karvute" 12- 15 proc, duodu palaižyti jos porą šaukštelių atskiestu vandeniu, tokį skystymėlį. Manau, geriau nei aliejus, kuris turi specifinį kvapą. Iš pradžių, kol pradėjo ragauti, suvilgydavau pirštą į tą košelę ir perbraukdavau per burnytę - nulaižė, patiko, dabar laukia kaip skanėstą....
Audrone66 (2013-09-26)
Dia-Gel katukas gauna. Pas mane atvyko po išvakarėse darytos klizmutės, tai iš pradžių tuštinosi dar kietokai, o paskui visai neblogai. Ir apetitas puikus buvo, ir išsidrąsino, žaisdavo. Ir žalią mėsą, ir konservus, ir sausiuką treškino, grietinėlės nenorėjo.. O paskui žiūriu, kad vėl daugiau gulinėja, ir spiriukai vėl maži.. Vis suku galvą, gal racione kažką pakeičiau, bet kad ne... Gal tik vitamininės pastos pradėjau duot, bet labai po nedaug, neturėtų įtakoti...
BoBo (2013-09-26)
O laxatract nebandete? jis butent katem ir sunim nuo viduriu uzkietejimo. As labai atsiprasau, bet mano manymu, cia irgi veterinaras kaltas... pati studijuoju medicina ir zinau, kad luze kaulai savaime taisyklingai nesuauga....o ka jau kalbeti apie gyvuna, nesvarbu, kad jis narvelyje, bet vistiek juda....o tai operacija neimanoma? ta prasme, kad sudetu taisyklingai kaulus? jei imanoma, tai kiek tai kainuotu? pasidomekite veterinaro...gaila, kad negaliu jo pasiimti....
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-09-26)
jam buvo operuota koja, nes laikesi tik ant raumenu, dubens kaulai skile, bet praeinamumas buvo. Pati dalyvavau apziuroje, nes jau tada sprendem ar migdyti katuka. Kadangi jis sedejo ilga laika narve, mintis buvo tokia, kad nejudes ir suaugs teisingai. Bet deja.. Jis neslubuoja, vaiksto graziai, bet apziurint pries 2 savaites, pamatyta, kad praeinamumas zarnoms labai mazas.
3om (2013-09-26)
Suprantu, kad jei seniai bendrauji su vet. gydytoju sudėtingiau su juo aiškintis ar čia yra ir jo nedažiūrėjimas... bet problema didelė, ir jo "manau, kad ir taip suags" nepasiteisino... tūrėtų priimti atsakomybę, manau, nors finansiškai ....
Dinka (2013-09-26)
30m, kaip supratau jam dubens kaulų neoperavo...tikėjosi, kad suaugs teisingai...
Airine1111 (2013-09-26)
Paskutinėj nuotraukoj (9-toj) jau labai gražus. O tai jis turėtų šlubuoti, jeigu blogai suaugo.
3om (2013-09-26)
O tas gygytojas, kuris operavo ir " nepastebėjo" kad neteisingai suauginėja katulio kauliukai čia dedasi kad visai ne prie ko? Gal nors skolą nurašytų, ar klasėte jo? tai ir tolesnis gydymas palengvtų finansiškai, kai nesivelka skola gydyklai....
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-09-26)
Bandytumem, bet reikia vel fin. paramos. Juk apsilankymas pas Margarita Jakovo klinikoje kainuos daug (konsultacija 60, rentgenas apie 30, jei dvi pozicijos daugiau). O skolos jau baigia uzsmaugti.
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2013-09-26)
Laura, rodyk kitam
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-09-26)
BoBo, veterinaras patvirtino, kad dubens kaulai blogai suaugo ir remiasi vienas i kita. Tas maistas yra specialus, jis skirtas pralaisvinti viduriukus. Duodame aliejaus. bet siandien pamasciau apie grietinele, kiek pamenu ji skystindavo. gal pasirodyti dar kitam veterinarui, nebezinau ka daryti. gaila man jo, padarysiu nauju foto, pamatysite kaip jis isgrazejes, kaip jis bendrauti nori. Tiesiog sirdis plysta.
BoBo (2013-09-26)
Nemanau, kad uzmigdymas yra gera iseitis....katukas tiek daug isgyveno, zmones jam stengesi padeti kaip tik galejo, o dbr po visko ji uzmigdyti? pabandykite duoti sauksteli alyvuogiu arba semenu aliejaus. O siaip jokio sauso maisto negalima, jei uzkieteje viduriai, nebent vandeny ji mirkyti. O tai gal pas katuta plauku gniuzuliuku zarnyne yra? o nebandete laxatract?
AisteIgn (2013-09-26)
aš vis mąstau, kodėl jis kartais normaliai tuštinasi o kartais ne... o gal kai jau nebereiks jokių vaistų, atsistatys viskas? gal ne tiek tie kaulai trukdo, o visa ta masė medikamentų, kurių dabar dar reikia? galia zuikio, kai jau tiek pastangų įdėta... :(
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-09-26)
Asite, duodam ir fermentu, yra nupirktas specialus sausas dvieju rusiu maistukas Specifik ir Royal, duodame dar ir koncervu, nuo kuriu nulaizo drebucius, duodamas ir pienukas, ir vanduo su aliejumi - kazkaip nesiseka. taip, ji reikia istustinti, bet kas uzsiims tuo. As uzsikrovus milijonu gyvunu, bunu namuose tik velai vakare, tiek laiko uzsiimti negaliu. veterinaras uzsimine, kad jam paaugus butu galima galvoti apie operacija, bet as jau nezinau... kazkokia neviltis:(
AisteIgn (2013-09-26)
gal jam tiesiog maistą reikia duoti kokį nors, nuo kurio viduriai skystesni būtų?... nes Audrone sakė, kad masažuojant jis išsikakoja. Arba gal dar kokių fermentų dėl geresnio virškinimo?..
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-09-26)
pakelkite sia naujiena, aciu
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-09-26)
Be galo didelis r nuoširdus P. Audronei, kuri prireikus man skubiai išvykti paėmė Boltuką Pelėdžiuką pas save. Dabar jau keleta dienų katukas apgyvendintas pas mane vonioje. Del laiko stokos neturime kada rašyti naujienų, tikslinti skolų klinikoje. Boltukui paimtas pakartotinis grybo pasėlis, bet tai yra jau smulkmena, nes deja jau 2 savaitę jis negali tuštintis, jam blogai suaugo dubens kaulai. Klinikoje statyta klizmutė, skirtas specialus maistukas, aliejus, papildai, bet deja pagerėjimas būna keleta dienų, o tada vėl stenėjimas ir didėjantis pilvas. Skola už visa tai milžiniška, net baisu tikslintis klinikoje. Svyra rankos, nes nebežinome ką daryti:( nejaugi po tiek išbandymų lieka vienas kelias - katinėlį užmigdyti? ....
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2013-09-02)
Lilia atvežkite ir to tepaliuko mums.
Lilia (Rainiukas) (2013-09-02)
Tepalas vadinasi (rašau pavadin.rusiškai) фунгицидно-акарицидная мазь "ЯМ". Состав (sudėtis):деготь березовый,скипидар живичный,сода,салициловая кислота,цинк-мазь,изол,ламолин,вазелин. tai vaistai nuo grybelio. Globeja is Vilniaus naudojo- rezultatai labai labai teigiami.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-09-02)
Ačiū labai didelis už paramą P. Rūtai, skola mažėja 50 lt.
Modeliukas (2013-08-30)
Ar tas tepaliukas ne "Grybok" vadinasi?
AisteIgn (2013-08-30)
nizoral ir lamizil pardavinėja žmonių vaistinės LT
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-30)
Lilia ar butu galima paprasyti laseli to stebuklo?
Lilia (Rainiukas) (2013-08-30)
Gerai, iki rugseji 15 dienos atvesiu.
Lilia (Rainiukas) (2013-08-30)
Tikrai tikrai ne Lamisil. Ukrainoje veterinarijoje naudojami savo gamybos vaistai. Jie pigesni ir kaip man atrodo - geresni uz tuos , kuriuos mes perkame. Pavyzdis "kaciu maras" suspenzija-atsiprasau pamirsau ligos pavadinima. Labai puikiai zinau, nes mano katukai paimti is Grindos... Pavyko tik su rusiskais vaistais. Kaip pasake Filuose - ivyko stebuklas, nes nieko nesakiau jiems tada. nei homeopatija, nes imun. vaistai, nieko nepadejo. bet... tai istorija.
Dananav (LGGD, Vilniaus prieglauda) (2013-08-30)
Lilia užsakau imuverolio buteliuką. Jei jums pavyktų atvežti būtų puiku. L.L.L. reikia
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-30)
Lilia labai labai reiktu Imaverolio, bent viena, jis stipriai skiedziasi, tad uztektu. tepaliuko turim - Lamisil, gal apie ji kalba?
Lilia (Rainiukas) (2013-08-30)
Laba diena visiems. As nesenei buvau Ukrainoje ir atsiveziau vaistus nuo grybelio ( tepaliukas ) ir tabletes Nizoral. Atsiveziau antra karta, nes pries menesi viena globeja Vilniuje isbande si tepaliuka ir buvo puikus rezultatai. Pavadinimo neprisimenu, nes turiu namuose, o dabar esu darbe. Viena problema su sio vaistu - labai labai stiprus "kvapelis". Jei reikia imaverolio - sakykite, nes artimiausiu metu vel skrendu su darbo reikalais. Galesiu pora buteliuku atvezti. O jei reikia tepaliuko - rasykite.
Modeliukas (2013-08-30)
O kodėl Imaverolis išvis buvo iš prekybos išimtas :/ ?
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-30)
turiu Fungiderm, bet jei info neapgauna, Imaverolis yra svelniausias, t.y. maziausiai toksiskas kepenims.
AisteIgn (2013-08-30)
su 6ita veikliąja medžiaga (Enilconazole) dar yra tokie vaistai: "Actifucin", "Clinafarm", "Imaveral" (na, ir "Imuverol"), pagaminti skirtingose šalyse. Gal iš šitų kas nors ką nors turėtų?
AisteIgn (2013-08-30)
arba internetu iš gamintojo.. :(
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-30)
Imaverolis dabar tik "po blatum".
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-30)
pakelkite prasau sia naujiena. aciu labai.
AisteIgn (2013-08-30)
gal pas Jakovą kartais?.. aš kai seniau googlinau, ieškojau Fermactive, tai jo kaip ir nėra niekur, o Jakovo klinikoj jo turi...
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-30)
Boltukas Pelėdžiukas praėjo visą 3 savaičių gydymo kursą, prašviestas su spec. lempa nešviečia. Taigi paimtos nuošukos pasėliui. 5 dienas tyliai laukėme su viltimi, kad jis nugalėtas, deja vakar terpė pradėjo raudonuoti, taigi atsakymas aiškus - gydymą reikia tęsti. Imaverolio neturime, pirkti nėra kur. Liūdna ši mums žinia, katinėlis toliau turi gyventi klinikos stacionare - globos pasiūlymo jam nėra. Mažas laimės spindulėlis tik tas, kad Boltulas jau drąsesnis, leidžiasi glostomas, stebi savo didelėmis kaip pelėdžiuko akelėmis aplinkinius. Skola auga kas dieną.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-22)
pakelkite prasau sia naujiena, dekui.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-22)
Rytoj mazyliui jau bus 3 savaites kai duodamas Lamisil kursas, imsime kailiuko nuosukas paseliui ir lauksime naujienu 10 dienu. Labai labai viliuosi, kad viskas bus gerai. Siandien persvietus katukas jau nebesviecia, bet dar anksti dziaugtis.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-19)
pakelkite sia naujiena, dekui.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-19)
Boltukas išsekęs - išvargino jį ir operacija ir gydymas nuo grybo, bei žinoma sėdėjimas stacionare. Užsakėme jam vitaminų/papildų kepenims atstatyti. Kaina apie 20 lt turėtų būti.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-19)
labai didelis Ačiū Pūkio šeimininkei P. Aldonai už paramą mažyliui 20 lt, taip pat P. Liudai ir P. Aušrai už paramą bendrai 40 lt.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-15)
Boltukas sveiksta labai iš lėto, bet sveiksta. Jau ištraukti siūlai, toliau gydomas nuo grybelio.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-08-15) (foto)
Labai ačiū Kornelijai uz parama katukui (27 lt) ir geriems zmonems apsilankiusiems klinikoje paaukojusiems 100 lt.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-09)
Aciu Lina labai. net nezinau, matyt nupirksime mes to vetramil siandien. na reikia jo, ka padarysi.
Gruodinukas (2013-08-09)
http://www.15min.lt/ikrauk/naujiena/gyvunai/bolto-istorija-partrenktas-bet-nepasidav es-520-360196 Laura, turiu tik Exoderyl, bet jis turbūt ne toks "skanus"...
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-08)
Boltui operuota zaizda butinai reikia tepti Vetramil tepaliuku. Ji kainuoja apie 20 lt, geda pripazinti, bet taupome, gal kas turite pradeta, gal Jums nereikia ir galetumete atiduoti Boltukui?:)
MarinaK (2013-08-08)
nuostabus vardas:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-08)
Labai didelis dekui Daliai, Linai, Laimai už paramą šiam mažyliui, skola mažėja 270 lt:)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-08-08) (foto)
Katukas pakrikštytas Bolto (Boltuko) vardu, nes tame kelyje bandydamas išvengti mirties jis bėgo taip greitai ir taip sėkmingai, kaip kad greičiausio titulą pasaulyje turintis žmogus U. Boltas:) Jaučiasi jis neblogai, jau ne toks šnypštukas, jau drįsta valgyti dienos metu:) bando stotis, apžiūrint bando pabėgti, žaizda gyja. Pradėtas gydymas Lamisilu, vakar išmaudytas Imuverolyje. Labai tikimės, kad viskas kažkaip susitvarkys ir mažylis Boltas savo gyvenime patirs dar daug puikių akimirkų:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-08)
pakelkite prasau sia naujiena. Aciu
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-04)
Lina, o straipsnelio labai reiktu, jei galetum butu nuostabu. Aciu.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-04)
Esu isvykusi, katukui nupirkau slapio maistuko ir palikau stacionare. Grisiu, ziuresim kaip cia elgtis. Aciu labai labai uz parama, na bandysim kazkaip, bet praeitais metais turejau gryba su 2 katukais (Dyzelina ir Rusiukas), uzsikreciau ir pati su vyru, teks jam vet. klinikoje gyventi. Tik su Jusu pagalba, tikiu, kad bandysim nugaleti.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-04)
Pakelkite naujiena, dekui.
Tipsiukas (2013-08-02)
+70, tik nenuleiskite rankų :((( Toks vargšiukas...
Tipsiukas (2013-08-02)
O vargeli... Ir aš dar prisidėsiu.
Gruodinukas (2013-08-02)
mažiui pridėčiau 100 lt, parašyčiau straipsnelių dėl lėšų rinkimo, nes, Laura, dabar jau per vėlu trauktis, juk nebenuneši atgal į tą gatvę...
Dinka (2013-08-02)
nebaisus tas grybas visaim gal tik pirmą kartą...pas mus jau tiek grybų buvo ir prieglaudėlėj ir namie, nei viena neapsikrėtėm. Tik reiktų minimaliai izoliuot katuką ir pirštines užsidėt ar rankas prasidezibfekuot....pas mane grybos už vonios durų neišėjo...
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-02)
Čia labai liūdnos žinios - šiandien išaiškėjo kad katukas turi GRYBĄ ir ausų erkutes. Iš pradžių sulašintas Stronholdas, o tik vėliau pastebėtas grybelis, taigi kol kas gydymo pradėti negalima. Globos tokiam katukui nėra. Gydymo trukmė minimaliai 3-4 savaitės. Šios žinios labai labai liūdina, nes katinėli reikės laikyti klinikos stacionare, kas per mėnesį kainuos papildomus 300 lt, o kur dar gydymo išlaidos. Iš tiesų nebežinome ką daryti:(
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-02)
As nebezinau ka daryti:( katuka palikau klinikoje, nes mane si zinia pribaige galutinai:(
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-08-02) (foto)
Šiam mazgiui (būtina pagaliau vardą sugalvoti, tad teikite pasiūlymus:)) didelė tikimybė, kad atsiras globa kelių savaičių nuo sekmadienio. katukas vis tek turės sėdėti narve, kuo mažiau judėti, kad dubens kaulai teisingai suauktų. Labai prašome padėti padengti gydymo išlaidas, nes su skolom į naują gyvenimą taip nesinori eiti... Būtumėm labai dėkingi.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-01)
Labai dekui didelis Augustinai (10 lt) ir Daliai (30 Lt) uz parama mazyliui. Skola vakar patikslinta, ji perkope jau 300 lt.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-01)
Dinka, naujienos auksciau pacioje naujienoje. Siaip lankau ji kas ryta/vakara. vakar bandziau maitinti per prievarta saukstu, tuo paciu siek tiek ir paglosciau. Jis toks mazas ir issigandes zveriukas. Beje siandien jei viskas gerai isims drena, taigi mazylis galetu keliauti i namu globa. Kad kas atsilieps vilties nulis, taigi "marinuosis" stacionare.
Moira (2013-08-01)
Dar pamiršau, mažas, kaip vynuoginė sraigė, todėl "sraigiams" piktumai labai greitai išvaromi:))
Moira (2013-08-01)
Gyvas ir piktas, kaip Belzebubas:))) Viena, ką galiu pasakyti, kašaras/kašarė lab lab grožis, visiška prieš kelis metus dovanoto Kazlo kopija:)) Šika į dėžę, ėda naktimis, gal, sakau, katės-lūšies mišrūnas:))
Dinka (2013-08-01)
07.30 sprendėsi mažylio likimas, tai kaip išsisprendė ?
Tipsiukas (2013-08-01)
+30 . Kad tik pasveiktu
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-08-01)
pakelkite prasau aciu
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-07-31)
Nuosirdziai dekojame Laimai uz parama 30 lt siam mazyliui.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-07-30)
Na preliminariai bent menesi riboti judejima, kitas svarbus momentas, kad gali remtis atskilimas i zarnas, o tada mazylis negales tustintis, nors patikrinus vakar manoma kad nesiremia.
Moira (2013-07-30)
Kaulų pas tokio amžiaus spirskį dar mažai:), ten, nepamenu kiek procentų, kremzlės, todėl tikrai reikia traumatologo konsultacijos, o šiaip kremzlės suauga greitai:)
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-07-30)
nes gali reiketi verzti varztais
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-07-30)
Irena, jam luze dubens kaulai ir pasislinkusi viena puse i sona, i vidaus organus, vakar dalyvavau darant rentgena ir maciau nuotrauka. Mindaugas siandien turi vaziuoti pas Dalius pasitarti ka daryti.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-07-30) (foto)
Lankytojas pašalino komentarą
Moira (2013-07-30)
Kas ten jam sprendžiasi? Ryte buvau, viskas buvo ok:) Lūžių nėra, nebent vidinis kraujavimas, kurio nepastebėjo. Šiaip, liūdnai jis atrodo, bet ausis, kaip laukinukas, tai "juodai "prie galvos buvo prispaudęs.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-07-30)
Aciu labai Alinai uz pirmaji inasa siam vaikuciui - 17 lt.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-07-30)
Mazylio likimas siandien sprendziasi.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-07-30)
pakelkite prasau
Riesuto.kevaliukas (2013-07-30)
ar yra pasaulyje teisybe kai kencia tokie mazi ir niekuo nekalti :(
Kary (2013-07-30)
Dėl vienų žmonių abejingumo, kitiems tenka iškentėti skausmą, o kitiems rūpestį ir finansines galimybes padėti.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-07-30)
mazylis nakti isgyveno.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-07-30)
Pakelkite prasau sia naujiena.
Sonata7 (2013-07-29)
Karoliniskese maziukui nepasiseke.Kazkas suvezino:(
Kary (2013-07-29)
O kaip šis mažiukas?
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2013-07-29)
palaikykite prasau sia naujiena virsuje. Aciu
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2013-07-29) (foto)
Naujienos i klinikos: kaciukui sokas, klykia ne savo balsu, suleisti antisokiniai ir nuo skausmo. greitu laiku bus apziurimas.


Komentarus gali palikti tik prisijungę lankytojai.
   


Statistika Prisijungę: 344

Alio.lt | Facebook | MySpace | Frype | RSS | Blogger

Naujienos

11.16 MAIKOS pagalbos prašymas (9)
11.15 JONAVA. Čipas: neperšokęs griovio, nesakyk OP (2)
11.13 Šuniukų gražuoliukų šešetukas ieško šeimininkų!
11.13 Solidago. Parduodu
11.12 Naminukų naujokas Konis prašosi procedūrų!
11.11 6 mėn. gražuoliukas Ramzis ieško šeimininkų!
11.10 Kukis
11.09 Dėmesio, prieglaudėlės globotiniai prašo pagalbos!
11.08 JONAVA. Rastas katinėlis (1)
11.08 Išskirtinė gražuolė Bagyra ieško namų!

Komentarai

Karoselis (19:52) >>
seimininkai taip ir neatsirado. katyte iskeliavo i naujus namus.
Larisabas (19:49) >>
VšĮ Katė Nora vadovė dėkoja Sigita B. už paaukotus 26 Eur.
Birmanukas (4:19) >>
Dar galėtumėt bandyti mašinoje įjungti Feliway kačių feromonų difuzorių, kelionės metu...
Birmanukas (4:11) >>
Milika. Zylkene nepadėjo (gal reikėjo ilgiau girdyti), Feliway purškiau kelionės krepšį...
Birmanukas (3:55) >>
K7karo, kas atsitiko katinėliui Maumukui?
Birmanukas (3:53) >>
K7Karo, o kodėl Romeo Kisas nebedovanojamas, kodėl lieka gyventi prieglaudoje? Mielas ir meilus...
Mune58 (23:22) >>
vargšas vaikas:( Laikykitės, Alusia.
Mune58 (23:18) >>
https://tinyurl.com/y7ardk9 5
Mune58 (23:13) >>
atrodo, kad čia ta pati Lėja su savo leliukaishttps://tinyurl.co m/ybrcpwqm
Larisabas (21:50) >>
VšĮ Katė Nora vadovė dėkoja Gitana B. už paaukotus 20 Eur.
Larisabas (21:49) >>
VšĮ Katė Nora vadovė dėkoja Jelizaveta Š. už paaukotus 5 Eur.
IlonaKolit (18:52) >>
https://www.facebook.com/86 7188780018521/videos/206048 1287596663/
IlonaKolit (18:51) >>
http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.139296