LT | EN | RU | LV | PL | EE    Litwa | Łotwa | Estonia
 
 
 
Dodać   

Lakei SKUBIAI reikia globos perėmimo (naujos nuotraukos)

2012-01-17 paskambino iš Grindos. Savanorių 128 nr 249 sugauta mašinos partrenkta kalytė, nevaldanti (negalinti atsistoti ant užpakalinių kojų). Vidutinio dydžio, nupenėta- 95 proc.turi ieškančius jos šeimininkus. Mūsų mašina sugedo, reikia tranporto ir dviejų žmonių, kad padėtų nunešti į kliniką. Pagal liudininkų parodymus šunytė gulėjo apie pusantros paros lauke, niekas jai neskubėjo suteikti pagalbos. Jei pažeistas stuburas- migdytume, jei tik sumušimas, sužeidimas- gydytume. Grįžtų atgal į Grindą.Galite tiesiai važiuoti į Grindą ir imti bei vešti į kliniką Šeškinės 22. (Vaidos Klinika).

Informuokite 868657137 Rūta

Papildyta: situacija rimta: užpakalinės kojytės ir pilvelis tik sumuštas, tačiau didelė bėda su priekine kojyte - trūkę sanarys. Padėti gali tik OPERACIJA. Klinikoje sakė, kad jai labai skauda, o ji tokia gera, kantri. Deja, ji grįžo į Grindą po apžiūros.

Papildyta: po nepasisekusios pirmos operacijos, kai buvo atstatytas į vietą galinės kojos sąnarys Vaidos klinikoje (apie 18 d. Normalios masės šunelio to būtų pakakę, bet įvertinant Lakės didelį svorį, jai reikėjo antros operacijos, statant implantą.) 2012-01-31 d. Vetos klinikoje buvo atlikta antra sąnario operacija).

LABAI REIKIA MEILEI KUO SKUBIAU DIDELIŲ VIENKARTINIŲ PALUČIŲ, skambino ji ir man sako na labai nenoriu, kad šlapia gulėtų, nes sako mes ir pragulas, kurios atsiradę buvo, jau susitvarkėm išsigydėl aliejukais ir tepaliukais, bet tai pasiekėm tik todėl, kad sausa Lakė buvo, o sakė kokia protinga, kaip moka manęs klausyti, kada verstis ant kito šono, kada ką daryti ir stotis po truputį bando stengiasi labai. Vargšė ji jau seniai atsistotų su ta operuota užpakaline kojyte, bet gi pas ją ir priekinė langetėje, tai turi ji tik dvi sveikas kojeles. PAGELBĖKIT PRAŠAU VIENKARTINĖMIS PALUTĖMIS. Ačiū labai.

Globėjos tel. nr. 860842920

Kalytės operacijai paaukoti galite į LGGD šunelių sąskaitą, nurodydami, kad aukojate  p a r t r e n k t a i  kalytei Lakei:

Pavadinimas: Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius
Įstaigos kodas: 125535218
 

LT697044060007732278 (SEB bankas)

Globėjos Meilės sąskaita:

LT707044000215612284 (SEB bankas)

Papildymas: 02.21 d. bloga naujiena: 02.17 d. nuimta Vetos klinikoje priekinės kojos langetė (sutvarkyta priekinė kojytė buvo Vaidos klinikoje). Specialistas Vetos klinikoje iš karto pamatė, kad su priekine koja - labai negerai, arba ji netinkamai buvo sutvarkyta prieš dedant langetę, ar iššoko iš vietos jau esant joje. Padarytos pakartotinės nuotraukos. Išvada- be operacijos priekinė koja bus neišsaugota. Ką buvo galima padaryti pirmu kartu be operacijos, dabar reikia daryti operacijos būdu, nes neteisingai sustatyti kaulai jau apaugo kremzlytėmis, kurias reikia nuvalyti ir  sustatyti sąnarį iš naujo statant štiftą. LABAI PRAŠOME JŪSŲ FINANSINĖS PARAMOS - 400 LT, NEGALIME JAU TIEK PADARIUS EITI ATGAL, REIKIA - TIK Į PRIEKĮ. Pakartotinė priekinės kojos operacija - 23 d. ketvirtadienį.

Gera naujiena: Lakė jau bando stotis galinėmis kojytėmis. 01.31 d. Vetoje daryta galinės kojos operacija duoda rezultatus: padedant globėjai masažais Lakė jau lanksto operuotą užpakalinę koją ir ją jau pristato ant žemės, jei tik priekinė kojytė būtų iš pat karto gerai suremontuota, būtų galima kalbėti apie jau neužilg kvepiantį vaikščiojimą.

Vargšelė mūsų Lakė- tokia kantri, tokia gera, taip nori greičiau bėgioti, bet koją pakišo nekokybiškai sugijusi priekinė kojelė- ir vėl viskas iš naujo. Laikykis, tu bėgiosi, tu stipri, tik iškentėk jau paskutinią operaciją.

Lakei labai reikia šiuo metu:

1. Šlapio maistelio (konservų), nes sausiuko ji nevalgo. Perduokite jį globėjai, jei kas gali paaukoti tokio maistuko keletą indelių.

2. Lėšų antrai operacijai (sąskaita nurodyta)

3. Transporto 23 d. 8 val. iš globėjos namų į Kalvarijų g.


Zamieszczone: 2012-01-17 | aktualizacja: 2012-03-23
Numer ogłoszenia: 25529
Liczba odsłon ogłoszenia: 33117

« z powrotem Susijusios naujienos:

Lakei labai reikia individualios globos ir skolos už gydymą padengimo (Parama surinkta)


Komentarze

Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-06-26)
Apie Lakę daugiau naujienų šioje temoje http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.26753
Muzecka (2012-06-26) (foto)
Kur ji prapuole?
Muzecka (2012-06-19) (foto)
Kaip Lakei besiseka? Neberandu jos kito skelbimo. Turejo neseniai grizti is Kauno i Vilniu, bet nebuvo pas ka grizti...;/ Kas toliau?
It (2012-03-24)
Šiandien visai nemažai pasijudėjom, gera valanda pabuvom lauke, kad ir su pasigulėjimais, bet vis ne tarp keturių sienų. Gerai, kad oras toks lepinantis papuolė. :) Dirbam su mergaite, susigalvojom jai palengvinima, du plačius diržus perjuosiant per krūtinę ir juosmenį ir prilaikant, taip ir jai svorį nukrauni, ir kiek saugiau jaučiasi jinai pati. Saugo galinę kojytę labai, nors čiuopiant, masažuojant neatrodo skausminga, gal tik remiantis skauda, arba tiesiog bijo dar ja naudotis. Bet juda jau stipriau, nors ir labai nenoriai. Bėda ta, kad tiek laiko, kiek aš galiu jai skirti, mažoka, čia reikia keliskart per diena prajudinti bent po truputį. Žmogui būtų paprasčiau - galėtum pasakyti, kad darytų ta ir ta, kol manes nebus, o čia nepasakysi. Gal kas nors iš kauniečių turėtų galimybę pas ja užsukti?
Vilmute (2012-03-23) (foto)
Labai dziaugiuosi del Lakes, kaip smagu matyti tokias nuotraukas.:) Pagaliau matyti sviesa tunelio gale! Pinigelius butinai pervesiu kitos sav.pabaigoje, tik tada juos turesiu. Laikykis Lake!
It (2012-03-23)
Pasitarėm su Rūta, ir nusprendėm bandyt mergaitės kauliukus pastiprinti gydytojo rekomenduotais papildais. Tiesa, jie nepigūs - vienas kursas kainuoja 72, kitas 76lt. Bet mergaitė labai užsigulėjus, o sanariams ir kaulams tenkantis svoris tikrai nemenkas. Tad paramos prašyma reikėtų papildyti.
Joly (2012-03-23)
Štai eilinis patvirtinimas, kad neabejingumas, ryžtas padėti ir moralinė paskata gali daryti stebuklus. Ir tai liečia ne tik pagalbą gyvūnui, svarbu apie tai nepamiršti ir įspraustų į kampą, pavargusių ir apimtų nevilties globėjų atžvilgiu. Didelė padėka Simonai, Meilei, iki šiol nenuleidus rankų ir atskiras ačiū toms, kurios taip operatyviai pastarosiomis dienomis įsijungė į pagalbą, tuo pačiu įkvėpdamos optimizmą ir viltį. Nuostabus jausmas tikėti, kad nuo šiol viskas bus gerai, tuo labiau kad rezultatas akivaizdus :)
Judita 1 (2012-03-22)
Širdis džiaugiasi žiūrint į šias nuotraukas,Lakė lauke ir vaikšto savom kojytėm :))
It (2012-03-22)
Buvau ir aš mergaitės aplankyti. Pasivaikščiojom kiek lauke, pasimasažavom ,pasimankštinom truputį (aš irgi po mankštos pasijaučiau pasportavus :D ). Labiau saugo užpakalinę kojytę, bet raumenys nusilpę ir sveikųjų stipriai. Panelė labai sutingus ir nenori klausyti, rytojui bandysim kažka susimeistrauti, kad lengviau būtų su ja dirbti. Nes darbo su ja tikrai nemažai ir ilgam, todėl labai svarbu dabar įtikinti ja bendradarbiauti. Su gydytoju dar perkalbėjom dėl papildų - teisybė jie kainuotų, bet, manau, vertėtų, vis dėlto ligonis rimtas ir trofika suprastėjus.
Myxsider (2012-03-22) (foto)
Atrodo, kad Lakės nuotaika gera lauke :))
Edda (Animalcare.lt) (2012-03-22)
Paziurekit i Lake naujose nuotraukose!
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-22)
Nuotraukos jau išsiųstos, tad greitu laiku pasirodys. Nuvažiavau pas lakę, guli stacionaro narve, niekur nei žingsnio, tie patys ožiukai kaip ir namie...na jau sakau, turi progą, tad keliames ir žygiuojam. Iš teritorijos išėjo savo kojytėmis, gan greitu žingsniu, ant žolytės, iškart atsigulė pailsėti, domėjosi aplinka, garsais...eiti nenorėjo, tad kai tik nuėjau toliau taip žiūriu tik skuodžia iš paskos, bėgau raminti, juk negalima dar skubėti, reikia gražiai, atsargiai. Na ir taip vis pasiilsint, pasivaikščiojom, atlikom reikaliukus ir grįžome atgal, į savo vietą, vos nekrisdama nesirisdama greičiau įsitaisyti savo kampelyje :))) pradžiai užteko, juk sunku po tiek laiko pragulėto, bet pradžia yra, klinika labai geranoriškai padeda, išveda ir išves Lakę ir ryte, ir vakare. Vakare aplankys Ugnė, tad vėl gaus dozę mankštos.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-21)
Lakė rytoj po tiek laiko savo kojytėmis išeis į lauką, nežinau ar visiškai pajėgs, ar ilgai iškentės, bet išeis įkvėpti oro :)
Birbė (2012-03-21)
Gražu, kad tu tokia optimistė, "iš pasivaikščiojimo" :) Lauksim :)
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-21)
Rytoj padarysiu klinikoje naujas nuotraukas, iš pasivaikščiojimo, tad šitų nebereikėtų :)
Aldona T. (2012-03-21) (foto)
Labai geros, paguodžiančios ir vilties suteikiančios naujienos. Ačiū. Noriu paklausti, ar nebūtų galima iš šios naujienos ištrinti ne Lakės nuotraukas, nes jos čia "neprieko"?
Cherry (2012-03-21)
Tikrai, kaip anksčiau rašė Simaa, "net širdis nuo akmens nuriedėjo":)) (atsiprašau, Simaa, labai pralinksminote). Ačiū už rūpestį, esu mačius Lakę dar klinikoje, draugužė tokia).
Muzecka (2012-03-21) (foto)
Lauksime ziniu
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-21)
Na naujienas jau parašytos matau. To ir reikėjo tikėtis, kad Lakei užteks pakeisti vietą ir kaip mat atsistojo. Namie rodydavo ožiukus, nenorėjo nieko, tik gulėti, o klinikoje net išsižiojau kaip ji eina :)) Pasvėrėme, parodė kaip vaikšto, tad dabar gaus dietinio maistelio, nes pirmoje vietoje mes svorį. Šiaip klinika labai moderni, labai fainas gydytojas ir moteris pasitiko, labai maloniai visos pabendravome. Šansų labai daug, tačiau klaustukas lieka ar kaip tik vaikščiojimas su laiku nepakiš kojos plokštelėm, ar atlaikys..na svarbu neskubėti. Bus galima Lakę pagaliau išvesti į lauką, ką rytoj jau padarysime. Aptarėme ką prie reabilitacijos dar būtų galima jai pasiūlyti, kokių papildų. Na išties labai gera, kad pagaliau viskas juda. Lakė apsigyveno gan erdviame stacionare, gaus tablečių nuo kirmelių na ir žiūrėsime kaip seksis mankštintis toliau. Ačiū labai visoms merginoms, kurios ten buvo, ypač Ugnei, kuri toliau lankys ją. P. Meilė išvykus Lakei paskambino susigraudinusi, pergyveno labai, bet iškart nuraminau, kad Lakei viskas gerai, esu rami, kad ja pasirūpins, nes ten žmonės labai supratingi, malonūs pasirodė.
RutaRim (2012-03-21)
Lakė jau klinikoje. Ačiū visiems padėjusiems: DaliaiR, Andželikai, Simaai, It. Visos susitiko klinikoje. Dabar laukiame komentarų iš jų. Beje, Lakės svoris nuo pirmos dienos jau nukrito 6 kg-jai tai tik į gerą. Klinikos gydytojai tikėjosi prastesnio vaizdo- Lakė bando keltis (ir tai labai džiugu). Idealu,kad po klinikos ji persikeltų pas globėją, kuris gyvena nuosavame name ar pirmame aukšte.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-21)
Labai ačiū Anželikai, kuri sutiko palydėti Lakę į Kauną
RasaM (2012-03-21)
Gerai, kad Dalia sutiko, nes Ajuka apsikrovusi vaikais ir savo gyvūnais ir dar katinuką veža ne savo.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-21)
Paskambino Rūta, sakė Lakę nuveš Dalia, tik ji labai labai prašė, kad būtų lydintis asmuo, kad kas nors suvažinėtų pirmyn ir atgal kartu. Su klinika jau suderinta, lauks iki 21h, o ten būsiu ir aš ir labai gerai būtų, kad ateitų ir kita mergina, kad galėtumėm vietoje viską aptarti. Tad gal yra savanorių apie 19h kartu suvažinėti?
IndreJ (2012-03-21)
Użytkownik usunięty komentarz
RasaM (2012-03-21)
Joly, skambinu Ajukai tuoj pat, bet ji žinau labai vėlai išvažiuoja vakare, ar bus kas Kaune paima
Joly (2012-03-21)
RasaM, gal tuomet galite paprašyti Ajukos (Boso globėjos), kad pervežtų Lakę į Kauną ( http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.26690 )?
RutaRim (2012-03-21)
Pirma reikia skubiai tranporto į Kauną (šiandien po 19 val, ryt iki 11 val.). Kitu laiku bandytume derinti su Orinta, kuri turi p.Meilės raktus. Išrašą Vaidos klinika persiųs Savanorių klinikai. Vetos išrašas paimtas. Kas gali paimti ir užvešti Meilei dešimt tablečių nuo kirminų (iš Vaidos klinikos į LGGD sąskaitą). Stacionaro para kainuos 30 litų. Planuojame vešti 10 dienų. It už pagalbą padėkosime atskirai.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-21)
Nežinau ar It ar kas nors kitas, bet kaip supratau ateis kažkas masažuoti, tad reiks pamokėti, manau LGGD dėl kainų paderins ir tada rinksime pinigėlius. Kai paaiškės daugiau viską pranešime, aš po savaitgalio vėl būsiu Kaune, tad manau jeigu ko reiks, aš visada padėsiu, svarbu gauti nurodymus iš klinikos, kai jie pamatys jos situaciją.
Joly (2012-03-21)
Ok, Simaa, dabar kol dar naujiena nenuslinko, susisteminam ko be transporto dar reikia ir kokie tolimesni veiksmai? Kas klinikoj ją masažuos, ar prašyti kad ateidinėtų It? Kiek pinigėlių reiks klinikai ir kiek kineziterapeutui?
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-21)
Net širdis nuo akmens nuriedėjo, klinika priima Lakę! Dabar tik ie6kosime transporto ir tik duok Dieve, kad lakė nestresuotų, kad iškentėtų tas dieneles...
Daina 1 (2012-03-21)
Na pabandykite kas į Buivydiškes paskambinti...
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-21)
Šiuo metu matyt p.Meilė kalba su Rūta, bet žinių gerų nėra. Klinika siūlo kreiptis į operavusį gydytoją, į klinikos stacionarą priima savo ligonius po operacijų 3-4 dienom, tad užimti vietos nenori, dar tariasi su savo chirurgais ir lauksim nuosprendžio, tačiau globėjai paaiškinus realią situaciją, nieks ir nenori jos imti,juk dauguma net neįsivaizduojate kaip yra iš tikrųjų, tad ką čia kalbėti dėl tarimųsi, kliniką surasti galima, o toliau jau aišku...Na globėja labai labai prašė, na gal vis dar pasirįš klinika.Šioje situacijoje labiausiai gaila, kad Vetos klinika neturi stacionaro...Labai gaila ir šiek tiek keista, iš komentarų atrodo, kad stengiamąsi Lakei padėti, ieškoma pagalba, bet nieks iš LGGD nepaskambina pasidomėti kaip ji laikosi, kokia situacija, kokios pagalbos p.Meilei reikia, kad kažkas daroma galų gale pasakyti, kol ji pati neiškentusi skambina, tuomet pasirodo komentarai, kad reikia to, to ir to. Natūralu, kad mums jau kyla pyktis, nes iki šiol nežinojome, kad kažkas daroma. Prie to pačio tas pats dabar yra su tabletėmis nuo kirmelių, Lakė vemia, kakoja kirmelėmis, tad nereiktų klausti ar kas nors jų turi, o jų reikia skubiai, dabar pat, tad ar ne geriau tiesiai tartis su globėja, kad pervesti pinigėlius tiesiai klinikai ir Meilė pati iškart paima, nes kol atsiras kas jų turi....Globėja labai pikta, kaip ir visą Lakės gydymo laikotarpį buvo užburtas ratas, taip ir dabar - skambini ten, tai kodėl skambina ne jie, perskambini kitiems, vėl skambini, vieni per kitus, o rezultatas - Lakės nenaudai. Galiausiai manau reikia dabar bendrom jėgom vis dėlto ieškoti ar ateinančio kineziterapeuto, ar vežti tiesiai pas jį, jam pamokėti ir statyti ją ant kojų, nes kol perskambinsim Lietuvos klinikas, tai ir praeis visas Lakei skirtas laikas. Galbūt It galėtų Kaune padėti už užmokestį, priimti ją bent 10 dienų?
Joly (2012-03-21)
Ačiū Rūta, kad viską paaiškinote ir sėkmingo planų įgyvendinimo :) Jei kada ir išsprūsta kokie priekaištai, tai tikrai ne dėl kokių nors asmeniškumų, bet dėl to kad rūpi ir kamuoja nežinia. Sutikite, penktadienį skaitant Simonos naujienas, kad: "Tad dabar jau reikia rimtai spręsti...Praėjus dar gerai savaitei be mankštos, Lakė gali nebepakilti, o ką tuomet - migdyti?", o antradienį dar negirdėti jokių žinių, sunku likti abejingam ir prisigalvoji visokių būtų ir nebūtų dalykų. Kai nelabai gali pasiūlyti pagalbą, skambinėti ir klausinėti nekyla ranka, nes žinant apie Jūsų užimtumą įsivaizduoju kas būtų, jei visos, kam rūpi Lakė užgriūtų dar ir skambučiais, besiteiraujančiais apie jos sveikatą. Todėl bent keli žodžiai apie "pajudėjusius ledus" labai laukiami :)
RutaRim (2012-03-20)
Atsiprašau,kad tarpusavyje bendravome, o dėl laiko stokos- ne visada brūkšteldavome naują info.
RutaRim (2012-03-20)
Tik kalbėjau su Meile, ji bandys ryt ryte skambinti į kliniką-jei priims- bandysime ryt vakare vešti. Transporto pagalbos prašysime Dalytės (DaliaR). Lakė bando stotis, bet reikia jai kokią savaitę padėti- po to ji grįžtų pas Meilę. Labai prašysime It pagalbos. Dar Lakei reikia 10 (2 kartus po 5 ) tablečių nuo kirminų- gal kas turite?
Aldona T. (2012-03-20) (foto)
Miela Rūta, taip ir gaunasi, kad, kai trūksta informacijos, prasideda spekuliacijos. Žinau, kad esate labai užsiėmusi, bet tie pora žodžių, pasakytų laiku ir vietoj, dažnai galėtų nugesinti visai nereikalingus gaisrus. Linkiu Lakei sveikatėlės, o p. Meilei stiprybės ir kantrybės, kurios ji ir taip turi su kaupu.
RutaRim (2012-03-20)
Jei Lakė išvažiuotų į Kauną, ar mums už pinigus padėtumėte? Tariamės su Savanorių (nauja) klinika. Vkar viską susakiau Simaai- laukiame žinių,ar jos susisiekė, nes vadovas neatsisakė priimti mūsų globotinių. Tik dėl šito atvejo prašė paskambinti globėjai ar Simmai ir paaiškinti situaciją sm. Klausimas tik,ar jie galės padėti?
It (2012-03-20)
Aš kinezė, bet aš Kaune.
RutaRim (2012-03-20)
Kartais keisti priekaištai žmonių, kurie nežino realios situacijos, nežino kiek tariamasi dėl Lakės slaugos ir kiek jai ieškoma būdų ar alternatyvų padėti. Nevisada yra galimybių prisėsti prie interneto ir parašyti eigą. Visada malonu, kai atsiranda žmonių,kurie pasiterauja kuo gali padėti, užuot priekaištavus. Dėl Rygos klinikos jau aną savaitę perdaviau info,kad jie neapsiima prižiūrėti dėl įvairių aplinkybių. Preliuminarei kalbėjau su Kaunu dėl tokios galimybės- dabar laukiame žinių iš Meilės ar Simaos, ar Kaunas sutiko priimti. Jei,kas žinote ateinantį kineziterapeutą, pasiūlykite, prašau.
Birbė (2012-03-20)
Kas žinot ar sutarta su Rygos klinika? Ar koks veiksmas vyksta?
Daina 1 (2012-03-20)
Čip, aš jums AŽ parašiau.
Čip (2012-03-20)
Daina 1, paimt galėčiau. Kad ir šiandien - vešiu Troliką pas vetus, tai galiu pro betkur prasukt
Daina 1 (2012-03-20)
Gal galima būtų pabandyti Buivydiškėse pagalbos paprašyti? Ar dar reikia palučių? Aš palėpėje dėžę medvilninių palučių turiu, tik paimt iš manęs reiktų- transporto neturiu, o dėžė ne maža, sunkoka.
Joly (2012-03-20)
Rygos g. esančios klinikos medikai vargu ar padės, iš pretekstų, kad "ne jie operavo" ar "darbuotojų stoka" aišku, kad kratosi šio jiems abejotino reikalo. Be abejo, reikėtų dėl viso pikto gauti galutinį atsakymą, bet žadėjusi su jais susisiekti RutaRim kažkodėl tyli. Mano neišmanėliškoje tokiuose reikaluose galvoje dėliojasi tokia veiksmų seka: 1. reiktų paskutinę operaciją atlikusio gydytojo tikslios diagnozės ir prognozės dėl reabilitacijos tikslingumo (arba kreiptis tuo klausimu į Kauno autoritetingus specus); 2. Jei paaiškėja, kad reabilitacija dar gali padėti, svarstyti pačias neįtikinamiausias galimybes, pvz. samdyti kokį ateinantį kineziterapeutą, ieškoti pagalbininkų vaikinukų, studijuojančių veterinariją tarpe ir pan. Na nėra kelio atgal, belieka dvi galimybės - arba aktyvūs veiksmai, arba tikrai nebekankinkime nei globėjų nei vargšo gyvūno :(((
Čip (2012-03-20)
Kaip ir žadėjau Simai, prisidėsiu prie šio reikalo, kai tik mano Trolis pasveiks. Dabar esu vaikčiojantis virusas, tai būtų nekas jai dar kokį brudą užnešti
Birbė (2012-03-20)
Nėra kam daugiau Lake rūpintis. moterys apsiėmė ir dabar veža savo naštą
Joly (2012-03-20)
Kaip dažnai šiame tinklapyje tenka skaityti apie atsakomybę, nenorą jos prisiimti ar pastangas išvengti komplikuotų sunkių sprendimų ir situacijų. Kuomet koks nors žmogus atsitiktinai suranda kokį sužalotą nelaimėlį ar pamestinukus mažylius, pasak čia tvyrančios nuomonės jis nepaisant to, kad neturi jokių sąsajų su gyvūnų globa, tiesiog privalo pasirūpinti, slaugyti, dovanoti iki galo, nes "kitaip tai joks gelbėjimas". O kaip gi ši, du mėnesius besitęsianti istorija, kuri organizacija šios gelbėjimo operacijos iniciatorius, ar jos ši nuostata neliečia? Kas turėtų itin aktyviai stengtis spręsti problemas ne tik istorijos pradžioj, bet ypatingai dabar, kai laikas tapo dideliu priešu? Ne gi teisinga šias pareigas primesti savo laiku atsiliepusioms ir pagalbą pasiūliusioms p.Meilei ir Simonai, ar kitiems, mėginusiems remti ar patarti forumiečiams? Bjaurus apima jausmas stebint, kaip naujiena nuolatos slenka žemyn, retkarčiais pakunkuliuojančios aistros vyksta ne tų, kieno derėtų iniciatyva, o problema tik gilėja tarsi bausdama ir taip ant ledo paliktas tikrąsias gelbėtojas. Na ką gi, jei nereikia tiems, kuriems rūpėjo šunytė pirmomis dienomis, tai kviečiu visas neabejingas Lakės istorijai suremti pečius ir įrodyti, kad gyvūnų mylėtojai dar sugeba būti vieningais. Ar bus norinčių prisidėti?
It (2012-03-19)
Judesį duoda ne kaulai, o raumenys, kad jis vyktų normaliai, reikalinga pakankama raumenų jėga i sanario judesio amplitudė. Būtent dėl to ir reikia mankštinti - gulint raumenys atrofuojasi, traukiasi, sanariai stingsta, dėl to judesiai darosi sunkūs ir skausmingi. O dar antsvoris šitai šunytei tikrai nepadeda.
Virgau (2012-03-19) (foto)
as mat zmogus paprastas,persiprasau uz neismanyma,uztat sunkiai suvokiu kaip pvz. stalas su perlauzta koja gali stovet,o jei perlauztos 2 kojos,tai isvis....ka galima ismankstint,jei kaulas ant kaulo lipa,skausmas beprotiskas,na bet gal cia tik man taip atrodo:(
D (2012-03-19)
Virgau, net kai kaulas teisingai sugijęs, ilgai nejudinant pažeistos galūnės, sąnariai sustingsta. Tada reikia išmankštinti, o mankštinant skauda. Žmogui būtų papraščiau, o šunė nesupranta, kad reikia judėti, nors ir skauda... Rūtele, gal yra kokių naujienų dėl priežiūros klinikoj?
Virgau (2012-03-18) (foto)
tai tas kaulas jai teisingai sugijo,ar kaip cia yra.Jei kaulas nevietoj,kaip ji gali vaiksciot?
Muzecka (2012-03-18) (foto)
Kadangi prisidejau prie Lakes siek tiek ir as, tai pareiksiu nuomone. Laikyti toki dideli gyvuna pusbadziu yra kankyne. Kur ji bus linksma, kad ji badauja, negauna pakankamai visu reikalingu taip organizmui medziagu ir ji silpsta fiziskai ne tik del nejudejimo, o del to, kad esti gauna labai maza kieki. Kad vaikscios ant visu 4 koju maza vilties... Nezinau.. nezinau... Reikia kazka nuspresti
Birbė (2012-03-17)
Čia turėta galvoj p.Meilė, ne Pipirina. Labiausiai neramina tai, kad Lakė prarado gyvenimo džiaugsmą. O Meilei reikia pailsėti. Bet kuriuo atveju jei nusprendžiat "eiti iki galo", reik pradžiai Rygos klinikos paslaugų ir norinčių bei galinčių pagelbėti dienos metu
Vydė (2012-03-17)
Labai gaila Lakės, labai gaila jos išvargusios ir pasiaukojančios globėjos, bet bandau sudėlioti faktus: 1) pinigėlių sunkiai, bet įmanoma surinkti reabilitacijai, čia gal mažiausia bėda, bet... 2) Rygoje niekas neturi galinybės padėti Lakei dienomis, tik po darbo, ar specialistai dirba vakarais? Reiškia, dienomis Lakė gulės ir depresuos; 3) realiai situaciją gali vertinti tik PIPIRINA. Paklauskime Pipirinos, kiek darbo, laiko, pastangų ir kantrybės bei pinigėlių reikėjo pastatyti ant kojų mažučiukui pudeliukui Tučiui. O Lakė labai stambi dama, reikalingi mažiausiai 2 fiziškai stiprūs pagalbininkai, specialus keltuvas - vaikštynė ir t.t 4) Reabilitacijos reikės ilgalaikės - mėnesių, metų... Rygoje būtų tik padaryta pradžia ir parodyta, kaip reabilituoti namuose 5) ... o toliau... globėja gyvena 4 aukšte... Ar šunytė įveiks tuos aukštus, ar niekada nebeišeis į lauką.? Ar bus galimybės ją reabilituoti namuose? Gyvūnas kenčia, dėl antsvorio turi beveik nevalgyti, kokia Lakės gyvenimo kokybė dabar ir kokia perspektyva? Tikėtis, kad priglaus atsakinga šeima, gyvenanti name?... 6) Aukoja dažniausiai žmonės, turintys, deja, nedideles pajamas. Reiškia kiekvienas aukotojas turėsim priimti spredimą - kam aukoti: ar Lakei, ar nesibaigiančioms daugybės katukų sterilizacijoms, šunelių ar katinėlių gydymui, globai ir t.t. Tai labai baisu ir sunku, bet tokia realybė Stiprybės savanoriams, stiprybės globėjai, stiprybės Lakei
Egleee (2012-03-17)
Reiketu si prasyma paskelbti ir placiau, 15min, delfyje, feisbuke (galbut Penkta koja galetu ir I Uz gyvunu teises Lietuvoje imest). Svarbiausia, kad geroji Lake atiduota I stacionara nepasijustu isduota ir dar labiau nenukabintu nosies:/
Angelina (2012-03-16)
Nu zinot ,nesugebeti diagnozuoti slapimo pusles uzdegimo pas kate ir smelio slapimo puslei?Kaip Rejos atveju,juk cia toks daznas katinu negalavimas ,tai as jau tokioi klinikoi tikrai nesilankiciau,O dar ponios Vaidos straipsnis Delfije ,kad reikia saugotis kaciu ,nes jos platina ligas.Nu nezinau ,ar ta veterinare darba sau pagal pasaukima susirado ,as tai abejoju.
D (2012-03-16)
pritariu Erikai. Jei Lakę prižiūrėtų Rygos klinikoj ir trūktų žmonių, ir aš prisidėčiau. Tiesa, galėčiau tik po 17-18 val.
Čip (2012-03-16)
kurioje vietoje gyvena p. Meilė?
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-16)
Siūlyčiau tartis su globėja 860842920, nes ji dirbantis žmogus, tad ir dėl atėjimo turėtų ji spręsti. Labiausiai beabejo reikia mankštos, reikia ją statyti ir versti žengti, arba bent jau remtis koja, tačiau p.Meilė dirba ilgą darbo dieną ir tam laiko tiesiog neturi, todėl ir ieškome stacionaro ar kitos vietelės, kas galėtų su ja užsiimti
Birbė (2012-03-16)
Triskart dienoj po 50 g jogurtuko ir viskas, tokios dietos gal jai reik bent kelias dienas. Kaip gi šitaip mažai valgo ir visvien storėja, bėda
RutaRim (2012-03-16)
Kad žmogau žinotum,kaip geriau- tai taip ir darytum. Jau emociškai nepatempiu visų tų sužeistųjų. Atrodo suteiki viltį, atsiduodi vetams...Stacionarų nėra, prižiūrinčiųjų (vetų) taip pat, pinigai dideli, atsakomybės niekas neprisiima. O ką dabar tokiu atveju daryti, kai klinikos jos (ir kitų sunkių ligonių) kratosi. Niekas nesiima, nes negali duoti jokių garantijų. Man tiesiai šviesiai pasakė, kam apsiimti ir turėti problemų (o jei nepavyks). Tokia realybė. Kiekvieną kartą prašau,kad padarytų gyvūnui viską ,ką gali geriausio, tačiau ne visada manau gaunasi. Ryt pakalbėsiu dar kartą su Ryga, dar reikia paklausinėti Kaune.
Čip (2012-03-16)
Simaa, kokios konkrečiai pagalbos reikia šiuo metu? Prašom instrukcijų! Ryt galėčiau ištaikytikokį laiką ir užsukti
Birbė (2012-03-16)
Ai, tik dabar paskaičiau-Lakė visada turės kampelį pas Meilę, supratau
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-16)
Lakė gyvens pas globėją, bus ieškomi nauji namai, tačiau net ir jiems neatsiradus ji liks pas ją.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-16)
Aš pavyzdžiui prieš Vaidos kliniką nieko blogo negaliu pasakyti,labai daug padėjo, kalbama apie konkrečius gydytojus, šiuo atveju gydytoją Neringą,kuri būtent yra kaulų specialistė. Tiek Vaida, tiek Dalia kaip gydytojos tikrai geros, suprantančios beglobio gyvybę, bent jau kiek teko ir man susidurti...
Birbė (2012-03-16)
Sima, klausiau kur Lakė pagijusi gyvens? Ar yra jai numatyta nuolatinė gyvenamoji vieta? Norisi bent kelis ėjimus į priekį pamatyt. Kas toliau
Birbė (2012-03-16)
Beprasmiška reikšti pretenzijas. O ką išlošit? Reik kitų ieškoti, manau. Negi visur tas pats? Tada tiesiog migdyti visus, kam visose blogose gydyti
Čip (2012-03-16)
Galėčiau pagelbėti. Nežinau kuo (masažu, pakėlimu ar pan.), ne kasdien, bet kiek galėsiu. Gal Lakei pagelbėtų kokio kavalieriaus, pvz., Troliko, kompanija? Galėtume užeiti į svečius - gal jis Lakę sugundytų pabendrauti? O kurioje vietoje p. Meilė gyvena?
RutaRim (2012-03-16)
Dėl pretenzijų aš Vaidos klinikai užsiminiu dėl kito šuns- rezultatas įsižeidimas (jie veterinarai dirba kompetetingai, jei nežino- konsultuojasi su geriausiais specialistais). Nebent pateikti tokias pretenzijas, kad būtų realių jų kaltės įrodymų (parašykite man tai į privatą). Dėl Rygos klinikos rytoj paklausiu, tačiau ir dabar gaunu perspėjimų iš kitų dėl šios klinikos "nugydymų". Brangu ir prastai. Visose klinikose tas pats.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-16)
P. Meilė pati siūlėsi būti savanorė,ateiti padėti į kliniką, tuomet jie sakė lyg negali priimti,nes ne jie operavo...Bet reikia, kad LGGD pabandytų paprašyti bent vienai savaitėlei, pradžiai, paskui jau galima tęsti ir namie...O Lakė visada turės kampelį pas p.Meilę, tad ji tikrai nėra niekeno ir tokia nebus. Erika ačiū labai, prisijungčiau ir aš aišku kai tik grįžčiau, globėja taip pat nueitų padėti kurią dienelę, taip kad manau yra išeitis, tik reikia sulaukti klinikos sprendimo.
Birbė (2012-03-16)
Tą ir aš sakiau merginoms. Ale va, užtai su nuolaida :)
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-03-16) (foto)
Birute, del 4 netikra as, bet 2 tikrai! Reiktu kuo daugiau zmoniu rasti, kad vienam kazkam netektu viskas.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-03-16) (foto)
Beje, del minetos klinikos - butent tenai lankemes kas trecia diena su Anzelikos Reja ir taip virs triju savaiciu, kankino gyvuna antibiotikais ir ukolu badimais, vis skirdami nauju kitokiu (kurie pasirodo buvo tos pacios grupes net). Reja pagijo, bet tik po vizito pas kita daktare i kita klinika! Butent Vaidos klinikoj buvo isleista daugiausia pinigu konsultacijoms ir vaistams, kurie vis buvo ir buvo neveiksmingi, tyrimai nerode nieko gero, o veterinare tik sypsojosi, lyg tai butu ne gyvunu gydymo istaiga, o grozio salonas koks. Kai geru zmoniu patarimu deka atradom tikra specialiste, tuomet tik supratom. Tiesa sakant, sios klinikos nerekomenduociau niekam.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-03-16) (foto)
Użytkownik usunięty komentarz
Birbė (2012-03-16)
4 pagalbininkai jau jėga, jau konkretus siūlymas. O sakykit kai Lakė pagis, kur ji gyvens? Yra kas ją priglaus, apgyvendins pas save? Ar turės namus? Ar ji niekeno?
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-03-16) (foto)
Sima, pazistu keleta zmoniu is Rygos g. ir salia. Anželika (LGGD), Gabrielė (Čip), Giedrė (LGGD) ir save:) Galbūt galima būtų grafiką sudaryti, ir lankytis ne kasdieną vienam žmogui, o kasdieną vis kažkam? Dėl Čip ir Giedrės nežinau, bet mes su Anželika tikrai galėtume. Yra tik vienas niuansas, abi dirbam, ta pagalba būtų apie 18h. Davaj rinkim dar žmonių, juk keletą kartų per savaitę tikrai galėtų daugelis. Bent jau tikiuosi, kad galėtų. Nežinau. Dabar dar svarbu, kad LGGD paderintų tai su klinika.
Birbė (2012-03-16)
Visokie verkšlenimai, gailesčiai nieko nesprendžia. Kaip nesprendžia ir retoriniai sušukimai-gal kas padės, gal atsiras. Realybė tokia, kad dėl traumos ir vetų klaidų iškankinta šunė, iškankinta globėja ir prieitas akligatvis, ką daryti dabar.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-16)
Kaip ji anksčiau tryško noru gyventi, stengėsi keltis, dabar akys liūdnos, nosis nukabinta žemyn...ji jau pavargo, taip stengėsi, o neišėjo, tad dabar jau nebesistengia Lakė, visiškai abejingai žiūri į kiekvieną norą priversti ją stotis, ar mankštinti jos kojytę, tad ir reikia kažką spęsti, ar realu dar kaip nors pakeisti šią situaciją..
Vilmute (2012-03-16) (foto)
Vargsiuke Lake :(((
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-16)
Teisingai Birbė parašė, nieks jos ir neims, nes reikia tuo užsiimti, reikia norėti, o realiai mąstant tokių vienetai...Todėl išeičių yra jau nedaug
Vilmute (2012-03-16) (foto)
Kad tik sutiktu...juk jau toks ilgas kelias nueitas..liko palyginus tiek nedaug..Gal visgi sutiks klinika ir atsiras zmogus galintis padeti? Klinikai surinktume pinigelius kaip nors..as asmeniskai tik menesio paskutinemis dienomis galeciau pervesti.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-16)
Bet rasti globą, kur galėtų prižiūrėti du žmonės(nes vienas nepajėgus, arba stipraus vyro reikia) manau yra nerealu,na bent jau mes nebeturime vilčių, nes laukti jau nebėra kada. Jeigu Rygos klinika nepriima dėl to, kad trūksta jiems žmogaus tam, galbūt tada galėtų pašalinis žmogus nueiti padėti gydytojui ją sutvarkyti, palaikyti, jie ir puikiai žinotų kaip viską atlikti, bet ar taip sutiktų daryti klinika - kažin.
Birbė (2012-03-16)
Nuosavam name, kieme, kokioj pavėsinėj būtų jau gerai. Bet kas gi norės užsikrauti tokį vargą, tam labai didelio pasišventimo reikia
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-03-16) (foto)
Milda, esme tame, kad jai reik globos peremimo, o ne pagalbos priziurint. Ponia Meile gyvena 4 aukste, vesti Lake kasdiena bent karta net nera realu. Reikia, kad butu arba pirmas aukstas arba nuosavas namas, ir butinai kuo daugiau skiriama laiko jos kojiciu lavinimui. Lake yra didele, sunki. Sima viska rase komentaruose anksciau.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-16)
Mes irgi galvojam, kad gal tada ieškoti vieno žmogaus, kuris ateitų į kliniką tiesiog padedi gydytojui ir taip bent savaitėlę pratempti...Jei tik Rygos klinika sutiktų
Myxsider (2012-03-16) (foto)
Juk gal galėtų kažkas iš savanorių patalktinti priežiūrai Rygos gatvėje?
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-03-16) (foto)
Tikrai reikia bent savaitei i Rygos klinika. Neduokim globejai visiski prarasti jegas, kuriu deka ji taip daug padare del Laki iki sios dienos, neduokim ir Simai prarasti vilti, nes butent ji padare tike daug, ir daro, ir kartu su Laki ir globeja nuejo ta sunku kelia.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-16)
Aplankiau Lakę ir jokių gerų žinių negaliu pasakyti. Dabar jau nėra laiko rašinėti komentarus ir tikėtis, kad įvyks stebuklas. Lakė bando atsistoti tik kai nori atlikti didesnį reikalą, o šlapinasi jau sedėdama, visiškai nebe linksma, praradusi viltį, nes galinė kojytė jos visai nelaiko...Laikas eina, o reabilitacija nevyksta, nes globėja tam nepajėgi. Vienintelė išeitis atrodė Rygos klinika, kur nors ir brangu, tačiau yra stacionaras sunkiems ligoniams, su pilna priežiūra - ten nepriėma, nes Lakei reikia skirti du žmones jos priežiūrai, o jie tam etato neturi (galbūt LGGD atsovai galėtų pabandyti, gal bent savaitei įsiprašyti, kad pradžia būtų) Tad dabar jau reikia rimtai spręsti, ką siūlote globėjai daryti? Ji nesileidžia mankštinama, rodo ožius, svorio dar priaugo, nors gauna po kropelytę, tačiau nejuda iš vietos...Praėjus dar gerai savaitei be mankštos, Lakė gali nebepakilti, o ką tuomet - migdyti? Kai nuėjome tokį ilgą kelią, ranka nekiltų...
Birbė (2012-03-16)
Na, kadangi nežinau jokių peripetijų, tai mano nuomone reikalauti iš klinikos, kuri nuolat suteikia tiek nuolaidų, kenčia negaudama laiku mokėjimų, gal ir neverta. Tik reik, kad jie žinotų, kad netinkamai suteikė paslaugas.
Joly (2012-03-16)
Cheryy, nežinau kiek Jūs susipažinusi su situacija, bet kadangi žinau tam tikrų niuansų, todėl pilnai suprantu ką nori pasakyti ir kodėl pyksta New ir Simaa (manau ir pati p. Meilė), ir kodėl šiuo atveju galima būtų tikėtis klinikos geranoriško supratimo.
Cherry (2012-03-16)
Geranoriškai pasikalbėti... Nelabai įsivaizduoju, kaip tai būtų įmanoma padaryti, turint tik nuomonę, spėjimą, prielaidą apie galimai padarytą klaidą. Nebent yra kokios nors gydytojų išvados ar pan. Jei tokia išvada yra arba, tada gal ir galima reikalauti satisfakcijos ir ieškoti kitos klinikos, kuri sutiktų gydyti grindinukus, benamiukus, pamestinukus... Man taip atrodo.
Joly (2012-03-16)
RutaRim, be abejo suprantama ir Jūsų pozicija, nenorite supykdyti ne kartą pagelbėjusios klinikos darbuotojų, bet nepamirškite kad nepaisant kokių nors suteiktų privilegijų, ta pagalba vis gi nebuvo "už ačiū". Be to nereiktų pamiršti, kad "nekokybiška kompetencija" gal ir bausmė klinikai, bet kur kas skaudžiau ji atsiliepė gyvūnui, jo realiems globėjams, pagalbininkams ir rėmėjams. Todėl šiuo atveju daugiau užuojautos ir atjautos nusipelnė jie, ir nors nebeįmanoma visko sugrąžinti ar atstatyti atgal, kažkokiu būdu palengvinti pasekmes (kurios tiesiogiai dabar užgulė ne už visą situaciją atsakingus klinikos darbuotojus, o būtent globėjus ir pagalbininkus) būtų teisinga. Niekas nesiūlo bartis ar kitaip gilinti konflikto, bet pasikalbėti geranoriškai ir paprašyti grąžinti už neatliktą paslaugą sumokėtus pinigėlius manau būtų ne tik teisinga, taip Jūsų atstovaujama organizacija išreikštų pagarbą, supratimą ir padėką kažkada į Jūsų pagalbos prašymą atsiliepusiems žmonėms.
New (2012-03-16)
Tai ka, tyrime tyleti ir vel moketi? Gal vis del to, galu gale, reikia pareikalauti kompensacijos? Dabar vel "kišsite" ten MUSU pinigus, o ne bus dar vienas nekoks rezultatas?
RutaRim (2012-03-15)
Jei mes iškelsim pretenziją- mums klinkoje bus visam parodytos durys. Nekokybiška kompetencija ir taip bausmė klinikai.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-15)
Lakei labai reikia skubios intensyvios poros savaičių ar bent vienos savaitės reabilitacijos, nes ji būdama per dienas viena visiškai aptingo, ir stojasi jau ant priekinės kojos laikydama galine ore, o tai labai blogai. Viena p.Meilė negali jos išlaikyti, kad priekis būtų pakeltas, o galinės kojytės judėtų...laikas eina, o ji jau net neturi noro keltis, nes tai skauda, tai kojytės nelaiko, neviltis. Iš tikrųjų pradėjo vėl po savimi daryti, o tik tada sugalvoja pasitraukti, bet jau sušlampa. Ir manau LGGD turėtų pasidomėti ar galima gauti kompensaciją, nes atsakingai mokėjo pinigus, o rezultatas labai blogas..
New (2012-03-15)
Birutė-j. Labai aciu.
Birute-j (2012-03-15) (foto)
100Lt į sąskaitą. Greičiau sveikite!!!!
New (2012-03-15)
P.Meile dekoja Svetlanai už konservus, palutes ir nuoširdu moralini palaikima. LABAI REIKIA: dideliu vienk.paluciu, dideliu skuduru ( paklodziu, rankšloščiu). Gal kas turite sena vatine kaldra? Labai pagelbetu vaikiškas ciužinis. Aciu.
New (2012-03-15)
Ar galite pakelti ?
New (2012-03-15)
Komentaras Simaa nuo 2012 02 23:".....radome tik vieną klaidą - kai buvo nuslinkęs gipsas ir Vaidos klinikoje be pakartotinės nuotraukos buvo uždėta langetė trim savaitėm, matyt nuo tada ir prasidėjo blogas gijimas, nes trauma ir yra apie trijų savaičių. Esame labai piktos, tad netylėsiu, na dėl šito kažką reiks galvoti....." Ar kalbejote su "Vaidos klinikos" administracija del nekvalifikotos medicinines pagalbos? Kokia kompensacija jie pasiule? Gal sutarete del dalies pinigu grazinimo? Nes nuo vasario 23 laukiu siu naujenu, bet deja.....
Modeliukas (2012-03-14)
Man jos visai nepanašios:(...
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-14)
Jeigu neklystu dėl šios šunytės šeimininkė su globėja kalbėjo, ir buvo nutarta, kad Lakė tikrai didesnė dydžiu, nes dingusioji trumpom kojytėm
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2012-03-14)
Ar tai dinges suo, galetu ivertinti tik seimininke.
Muzecka (2012-03-12) (foto)
ausytes skiriasi. Tikrai ne ta kalyte. Pirma mintis, kai paziurejau i foto neskaiciusi komentaru, kad Lake labai pasikeite;)))
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-12)
O prieš kiek įdomu laiko darytos šitos nuotraukos?Šiaip tikrai ne ta pati, na nebent čia jau senos foto, tada ji gal ir pasikeitusi šiek tiek ir man atrodo, kad Lakė daug ilgesnėm kojom
RasaM (2012-03-12)
Jūsų teismui įkeliu keleta nuotraukų, kurios yra tokios dingusios kalytės Betos. Jos labai ieško šeimininkė, Stambumas sutampa, juodumas taip pat, kojų pirštukai balti irgi. Tik man ausytės- pas Lakę stovi, pas Betą guli (na būna, kad atsistoja ir nugula vėl), ir dryželis baltas pas Lakę yra per nosį, o pas Betą kaip ir ne, bet gal kokybė nuotraukų viską gadina. Kaip jums atrodo. Ryt Betos nuotraukas išimsiu, aš tik palyginimui įkėliau. Ačiū labai, jei išsakysit savo nuomonę. Lakė 1, 2,3,4 nuotraukos. Beta - 5,6,7,8
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-12)
Na progreso manau nebus, tol, kol bent jau galinė kojytė stipriai neprasimankštins,nes dabar ji atsistoja tačiau eiti negali, neatlaiko raumenys...Priekinę kojytę dar liepė pasaugoti porą savaičių, ką pati Lakė puikiai ir daro. Viena globėja nepajėgi jos pramankštinti, na nebent minimaliai, nes šiuo metu reikia prilaikyti, kad priekine kojyte stipriai dar nesiremtų, o galinę statyti, tad reikalingi du žmonės, nes kaip tokį svorį išlaikyti. Na bet bandysim kai tik aš būsiu intensyviai mankštintis, po biškį po biški ir tikiuosi pažanga bus, galbūt pavyks kokį kartelį išeiti į laiptinę po laiptuką užlipti. Manau tai užtruks, nors dabar pats metas intensyviai reabilitacijai,kol raumenys dar visai neatrofavo...
Joly (2012-03-11)
Simaa, o kaip Lakės sveikata, ar yra koks progresas? Aišku neesu medikė, bet manau, kad dabar ją reikia priverstinai žadint iš tingulio, tegu stojasi, žengia bent po kelis žingsnius, tuomet draugėj su masažais turėtų kur kas greičiau reabilituotis. Tiesiog sprendžiu pagal žmones, kai operacija pavyksta ir sugyja pažeistas kaulas, sanarys, raištis, tuomet medikai primygtinai reikalauja nebijoti ir kuo daugiau judėti (aišku lėtai, nepertempiant) ir mankštinti.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-11)
Atnaujinkite prašau
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-03-09) (foto)
Poniai Meilei is ketvirto auksto isties labai sudetinga butu jau "treniruoti" :( Sima, ACIU UZ GERAS NAUJIENAS, bent jau is klinikos. Pakelkit, prasau, naujiena, Lakei skubiai reikalingi globejai, galintys skirti jai kuo daugiau demesio. Ji nuostabi klayte, tokia istverminga ir draugiska, juk nusipelne gyvenimo ant visu keturiu :)
Dangec (2012-03-08)
geros kloties sveikite ir didele pagarba p.Meilei
Dangec (2012-03-08)
Turejau ir tokia problema vanduo nepadejo ,skesdavo uzdejus liemene pluduriuodavo ,padejo laiptai po laipteli laipteli nulipdavo poto po biski uzlipdavo,ir taip pora menesiu \nors tiesiai lakstydavo ir temdavo koja \ krito ir sutrupino kaula priekines kojos nervas buvo nepazeistas bet buvo sulipdyta 4 strypais , gipse buvo6 men. is baimes bijojo primin bet po biski istreniravom dabar jau laksto ,nesugausi ,nors ir slubuodamas,trumpesne koja liko .
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-08)
Na kol geros, džiaugiames ir mes, tačiau laikas tiksi, reabilitacija reikialinga labai skubi, intensyvi,žiūrėsime kaip čia bus....
Vilmute (2012-03-08) (foto)
Aciu uz geras naujienas :)
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-08)
Na grįžome su Lake iš klinikos. Jeigu viskas gerai, daugiau ten vizitas nenumatytas. Iš gydytojos pusės viskas padaryta, kas buvo įmanoma, o dabar jau viskas tik nuo reabilitacijos. Klinikoje Lakė stovėjo ant visų kojyčių, tad pradžia nebloga, o namie ji simuliuoja, aptingusi, tad nesikelia, o tik pašliaužia jei reikia į šoną. Tad dabar bus verčiama stotis bent kažkiek, ypač ant galinės kojytės. Aišku sveika ji nebus, bet po sėkmingos mankštos yra šansų, kad ji vaikščios. Ateičiai, jau buvau anksčiau minėjusi, galbūt reiks tabletės nuo skausmo, kuri vartojama viena tabeltė mėnesiui ir kainuos 60Lt, tačiau jos pagalba bus galima ją mankštinti nejaučiant skausmo, nes dabar kai tik suskausta, Lakė sėdasi. Beabejo reabilitacijai reikia laiko, reikia žmogaus( o gal net ir dviejų), kurie turėtų daugiau laiko tiesiog ją prilaikyti ir versti stotis,reikia jai palaikyti fizinį krūvį, nes dabar globėja nieko nespėja, laiko neturi...Labai labai reikia, kas galėtų perimti jos globą ir padėti jai pasveikti intensyviai mankštinantis! Galbūt yra kas gyvena žemai, ar name, kad būtų galima išeiti į lauką, ar po keletą laiptukų mankštintis, prilaikant Lakę, nes dabar tiesiog nėra sąlygų...Taip pat prašysime paramos maisteliu, specialiu nutukesiems šuneliams,nes jeigu Lakė ir valgo mažai, tačiau guli ir svoris nekrenta... Apgalvokime visas galimybes, gydymo jai nebereikia, tad didelių problemų nėra, sarbiausia intensyvi reabilitacija, be kurios rezultatų nebus
Audrone66 (2012-03-04)
Użytkownik usunięty komentarz
Aldona T. (2012-03-04) (foto)
Aš pasiuvau tokias petnešas-nešyklę, su kuria p. Meilė bandys "vedžioti" kalytę. Gal kas nors, gyvenantis Justiniškėse, dienos metu būna miesto centre (aš įduočiau tas petnešas) ir galėtų nunešti nedidelį siuntinėlį? Labai nesinori man belstis į kitą miesto galą.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-03)
Birbe manau faktas, kad plonėja globėja, o ne Lakė :) Jūs matytumėte kaip tokia gležna, smulkutė moteris sugeba su Lake susitvarkyti, kiekvienai pavydėti reiktų :)) O vat su tašyte Lakė galėtų keliauti į lauką jeigu būtų bent pirmas aukštas, o dabar iš ketvirto nulipti galima, bet nebepakilti :) tačiau tai būtų puikus dalykas pradžiai mankštai, o ateityje galbūt ir į lauką su juo išeitų :) O Lakei tikrai yra gerai emociškai, ji labai linksminasi, tačiau nei iš vietos...
Modeliukas (2012-03-03)
Įdomu, kas ką neštų, globėja augintinę ar atvirščiai? Abi jos net labai panašaus svorio:)).
Fiesta (2012-03-03)
Użytkownik usunięty komentarz
Birbė (2012-03-03)
Manau p.Meilei tikrai pavyko numesti kelis nereikalingus kg besirūpinant šita begemotuke :DD Tvarkau vėl skalbinius, gal dar kokių palų reikia? Ar Aldonai pasiuvus tašytę su rankenom, p.Meilė nešios į kiemą sysioti :DDDDDDDDDDDD Oi kai įsivaizduoju, tai leipstu juokais, nors gal nederėtų, nepiktai gi. Tiesiog iš smagumo, kad pagerėjo šunei :))
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-03)
Ačiū labai už patarimus, bandysime viską padaryti, kas tik įmanoma. Aldona T. labai labai reikia, be jų neišsiversime, Lakė sveria apie 40kg, tad labai gerai, jeigu maždaug bus ant ko pamatuoti, galbūt galite susikontaktuoti su globėja? Ji Jums paaiškintų, nors ten tik reikia, kad būtų po pilveliu per krūtinę ir rankenėlė, bet p.Meilė paaiškintų geriau :) O Lakė tikrai nepersivalgo, na bet ar gulint, sėdint galima numesti daug svorio? :)) na nebent jau tik iškrovos padėtų :D
Birbė (2012-03-03)
Ale Lakė kaip tikra pusamžė motera - ką bevalgytų, svoris nemažėja :DD Gal pavasarinę iškrovą kokią jai užtaisyti :DD
Aldona T. (2012-03-03) (foto)
Simaa, anksčiau rašėt, kad reikėtų tokio tarytum krepšio su rankenom. Ar dar tebereikia? Galėčiau pabandyti pasiūti, jei gaučiau daugiau instrukcijų, koks jis turi būti. Man atrodo, kad mano kalė labai panašaus sudėjimo, sveria 25 kg, tai būtų geras modelis prinatavimams.
Čip (2012-03-03)
Mažas patarimas: gulint raumenukams prasimankštinti galima daryti tokius pratimus (veterinarė Kūčiui rekomendavo) - paimti už letenėlės, o kai ji nori koją ištaukti - neleisti. Bet, žinoma, švelniai. Tokius timptelėjimus per vieną kartą galima pakartoti 10-15 kartų. paskui leisti pailsėti. Ir vėl kartoti. Taip bent šiek tiek pasportuos. Pratimus galima daryti tiek kartų per dieną, kiek globėja turės laiko. Sveik, Lake, greičiau!!!
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-03-03)
Na geros žinios tik tos, kad ji labai labai žaisminga, aploja kiekvieną paskambinusį į duris, šeimininkauja :) tik bėda, kad būdama vienoje vietoje...Praėjus tynimui, slysta langetė, bintai, tad p.Meilė vis aptvarko, nors pati Lakė labai saugo savo kojytę, laiko prie savęs, nesistoja, tačiau ar tai iš gero, nežinia. Kaip ir ankščiau, taip ir dabar vėl linksta kojytė per riešą, nors sutvarstyta alkūnė. Globėja atkreipė dėmėsį, kad lyg ir galinė kojytė silpnesnė pasidarė, ar dėl to, kad nesimankština, ar tas nelemtas svoris vėl, na bet esant tik dviems sveikoms kojoms, sunku ką ir pasakyti ar padaryti. Dabra laukiam kitos savaitės pabaigos, vyksime į kliniką ir žiūrėsime, nes dabar labai sunku spręsti, o juk tik geros nuotaikos neužtenka....
Vilmute (2012-03-03) (foto)
Gal kas zino kaip jauciasi Lake?
V-i-k-a (2012-03-01) (foto)
Simaa, gal zinot kaip sen Lakes diena prejo?
Dangec (2012-02-29)
laikykis Lake viskas bus gerai tau pamatysi
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-29)
Turbūt kažkiek prisibijo,ir kai jai subintuota ji, tai ji ir atsargiai elgiasi, manau, kad Lakė nekvaila, tiek iškentėjusi...Tačiau manom,kad jai dar ir skauda, vistiek varžtais sutvirtinta, vos atstatyta buvo, bet šiuo metu gerai,kad ji vengia stotis, nes maženė rizika blogam gijimui,na o po savaitės žiūrėsim, ką pasakys gydytojai
Dangec (2012-02-29)
gal is baimes bijo pajudinti maniskiam kaip buvo sutrupintas kaulas po 6men gipso ir bijojo judint primint koja, temdavo ja o kaip uzsimirsdavo lakstydamas tai ant keturiu kuo puikiausiai lekdavo
Vilmute (2012-02-29) (foto)
Aciu uz geras naujienas! Aha, greiciau jau praeitu ta savaite, kad klinikoje patvirtintu kad viskas gerai!
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-29)
Na Lakė toliau išdykauja, likusi viena nusprendė pasikasyti kur niežti, tad pasistengė nustumpti tvarstį ir laiminga sedėjo :) na bet laiku p.Meilė grįžo, tad vargais negalais vėl buvo sutvarkyta. Panelė nieko per dieną nepadaro, kenčia, tad globėjai patiesus palutę ir įsakius atlikti reikalus, kaip mat viskas būna padaryta, fainuolė ji, ir labas tik duoda ir kamuoliuką kramsnoja :) tačiau tą kojytę matyt jai visktiek paskauda, nepatogu jai, vengia ją judinti, greičiau praeitų ta dar viena savaitė kai galėsime keliauti į kliniką, nes kartais tai geriau atrodo, kartais vėl blogiau...o tas labai vargina morališkai, nes kartu su ja džiaugiesi, žaidi, o kai reikia stotis ar pasisukti tada vėl aptempo liūdesys. Na bet mes esam kupini vilties, ir matydamos Lakės džiaugsmą, galime tikėtis tik laimingiausios pabaigos!
Dangec (2012-02-29)
kaip laikosi Lake
RasaM (2012-02-28)
Ačiū Simaa, labai už giedresnes naujienas. Pasiseks, tikrai pasiseks. Lakė labai stengiasi šaunuolė, ji nenori apvilti tiek širdelių, kurios dėl jos nerimauja. Stiprėk, būk protinga. Tai jau tikiu paskutinės tavo įkalinimo nepaslankiame kūne savaitės.
Vilmute (2012-02-27) (foto)
Kaip smagu girdeti tokias naujienas! Valio :)
V-i-k-a (2012-02-27) (foto)
Tfu tfu tfu, labai dziaugiuosi del Lakes.:))
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-27)
Šiandien Lakė nebuvo palikta dar visai dienai, prabuvo apie 3h viena, tačiau ir globėjai esant namuose, ji bandė nesirodyti ir stebėti ką Lakė daro. Lakė ramiai pragulėjo, nuėjo atlikti reikaliukų ir atsargiai pasitraukė į švarią vietelė ir nurimo. Tačiau kiek p.Meilė pripasakojo džiugių akimirkų, matosi, kad gražuolė jaučiasi puikiai. Atlikusi stambų reikalą ant palutės, nosimi iš vienos ir kitos pusės pridengė, kad akių nebadytų :) toliau linksminosi jau su globėja bei jos katinėliais. Globėja pabandė pavaišinti varške, o jai taip patiko, kad net katinėlį smalsuolį bandė ne urgzdama nuvyti, o įsikando bliudelį į dantis ir tiek po savimi bandė paslėpti...juk negalėjo pernešti į kitą vietelę :) na Lakė labai atsigavo emociškai, o tai labai svarbu, žaidė su kamuoliuku :)) Tad manau likusi viena ji ramiai pralauks p.Meilės grįžtant, kuo labiau ji saugiai susitvarkiusi, grįžta į savo vietelę...Kad ir kaip blogai, kad ji keliasi, tačiau jos juk nepririšim, bet žiūrint į ją atsistojusią ant visų keturių kojyčių, kartais atrodo, kad jai viskas jau gerai. Tfu tfu tfu
Vilmute (2012-02-27) (foto)
Aha, labai laukiame
Muzecka (2012-02-27) (foto)
Laukiame ziniu is Lakes namuciu kaip jai praejo diena
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-26)
Vat vat mes apie tokį dalyką labai svarstėme su globėją...gal galima tiesiog pasiūti iš kokio plosčio...tereikia padaryti tokį kaip rūbuką, o viršuje rankenos, ir būtų panaši reabilitacija kaip vandenyje, prilaikius ją ji galėtų drąsiai mankštinti kojytę.....
Judita 1 (2012-02-26)
Gaila,kad pas mus nėra,kaip mačiau laidą apie sergančius gyvūnus,tokios,kaip vaikštynės vaikui panašiai ir šunelio svorį laiko,o jam tik truputį pasispirti reikia.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-26)
Ačiū Muzecka labai už kilimėlį. Galinė kojytė silpna, tačiau ji svorį kažkiek jau išlaiko, kartais Lakei pavyksta reikaliukus atlikti pritūpus, o jos stiprėjimui beabejo trukdo priekinė kojytė, tačiau ji valdoma, ji ir pakelia ją, ir labas su ja net paduoda, atsiremia, nors jai ir negalima,ir ji aišku nesilanksto, jai skauda dar, todėl ji laiko ją prie savęs. Na bet daugiau aišku paaiškės po dviejų savaičių, kai nuims tvarstį, dabar svarbu, kad neišsiklibintų varžtai, o kuo daugiau ji remiasi, tuo blogiau. Rytoj pirma nerimo diena, nes ji bus palikta viena...
Judita 1 (2012-02-26)
Kokia laiminga Lakė,kad gali pasėdėti,tiesiog švyti džiaugsmu :))
Muzecka (2012-02-26) (foto)
Maciau siandien Lake, atsigavusi is snukucio, isgrazejusi.Stojasi vargsele ant kojyciu, taciau ,galine labai silpna, o priekine isvis nelabai valdoma. Jai negalima siuo metu stoveti, tai pasiulykite gal kas nors kaip ja prilaikyti arciau zemes, kad ji nebandytu stotis. Nes globeja diena bus darbe, negales salia buti ir priziureti, kad ji butu gulimoje padetyje
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-26)
Asta U. ačiū labai, globėja gavo Jūsų pinigėlius. Lakė šiandien labai žaismingai nusiteikusi, tokia laiminga atrodė ir kartu taip liūdna,kad ji dar negali ramiai gyventi, nors jau būtų seniai vaikščiojusi...Na bet kadangi pažiūrėjus į ją atrodo, kad trykšta energija, nors greitai pavargsta, nori greičiau atsistoti ant kojų, tad labai labai lauksim tos akimirkos :)
Asta U. (2012-02-26)
Pervedžiau į p. Meilės sąsk. 45 Lt. Pradžioje nenorėjo užskaityti be pavardės, bet lyg užteko tik vardo...sėkmės Jums!
Kary (2012-02-25)
Tikrai, jei kakuti padarytu apsustu visa per diena ziauriai, o tada isgydyti vel ne taip greitai.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-25)
Aš apsidžiaugiau kai ji mane pasitiko sedėdama, bet dabar tas metas, kai porą savaičių ji turėtų gulėti, kad ir kaip ji to nebenori...na bet atsargiai atsargiai, gal kaip nors :)
Fiesta (2012-02-25)
O Dievulėliau, vis matydavau Lakę tik gulinčioj pozoj, kaip pirma nuotrauka. O čia jinai jau kyla :). Net širdis suspurdėjo. Lake, mažyle, palengvėle, atsargiai ir pirmyn.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-25)
Tai vat, aš vakare pamasčiau, kad geriau ji šalia padarytų ir pasitrauktų, nes jeigu pakakos ir sedės, trinsis su pampersu, bus tik blogiau...tad geriau oakloti daugiau paklotėlių, kad susigertų ir galėtų ji pasitraukti į švaresnę vietelę
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-25)
ačiū už pasiūlymus, turėsime minty, rytoj turi atkeliauti kilimelis 130cm ant 2m, jeigu matysime, kad reiktų praplėsti tuomet nupirksime porą mažesnių ir sutvirtinsime
Egleee (2012-02-25)
O nesušus Lakė visą dieną būdama su pampersu?:/
V-i-k-a (2012-02-25) (foto)
Simaa, maciau sen toki kilimeli savo Maximoje. Tik jis trumpesnis ir gal truputi siauresnis nei mano tas kur koridori guli. Kaina 10lt. su centais.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-25)
Kilimėliai ir yra tie skirti vonioje tiesti, tokiom juostelėm, tarsi guminiai jie, kiek žinau rytoj kažkoks kilimėlis turi atkeliauti
Kary (2012-02-25)
O kas cia per kilimeliai spec? O tokie dusui, kurie buna su skylutem, netinka?
Vilmute (2012-02-25) (foto)
Tiesa, kiek dar likome skolingi klinikai uz operacija?
Vilmute (2012-02-25) (foto)
Grazuole, vargsiuke tiek iskentusi. Labai lauksime geru naujienu kaip Lakei sekasi sveikti.
Edda (Animalcare.lt) (2012-02-25)
Pora nauju Lakes nuotraukyciu.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-25)
Dangec ačiū labai, globėja galės mažiau nerimauti, Jūsų visų dėka, p.Meilė galės aprūpinti Lakę būtinomis priemonėmis bei daiktais palikdama ją, kilimėlis kiek žinau jau pradžiai irgi vis delto yra, ačiūūū :)
Dangec (2012-02-25)
pervedziau 50lt sveik mazule
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-25)
Ką tik grįžau iš globėjos, aplankiau Lakę, perdaviau V-i-k-os perduotus daiktus, ačiū labai. Šiek tiek buvo neramu, nes nuo vakar kalytės kojytė labai ištinusi,tačiau po konsultacijos su gydytoja, nurišome vieną tvarstį ir po masažų tynimas mažėja, tad tikimės, kad rytoj nereiks keliauti vėl į kliniką. Kol buvau pas globėja kažkas skambino dėl kilimėlio, tačiau jie gan brangiai išeina, tad rytoj galbūt pavažinėsiu, paieškosiu akcijų ar pigiausio varianto. Pamatavome, kad reiktų 110-140cm pločio standartas, ir bent jau 2m ilgio. Rytoj globėja pabandys uždėti dienai pampersą, ir jeigu Lakė neprieštaraus su juo būti, manau paliekant vieną geriausia išeitis būtų palikti ją su pampersais. Labai labai globėja prašo paramos viskuo, kas sugeria šlapumą, galbūt specialių paklotėlių gali kas nors paaukoti, nes už paaukotus pinigėlius gali tekti pirkti kilimėlį, kurio būtinai jau reikia rytoj, ačiū už supratingumą. Taip pat padariau porą nuotraukų, galbūt kas nors įkels
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-25)
Tikrai ten ne šeimininkai, jų ieškoma kalytė yra takso mišrūnė, su nulėpusiomis ausimis, ir gal apie 7kg, o Lakė tikrai ne taksas, kojos ilgos, svoris didelis, ausys stačios...
Fiesta (2012-02-25)
Po tiek patirto skausmo ir kančios, o dar ir nevisai atsigavusi po paskutinės operacijos, gali ir nereaguoti į savo buvusį vardą, juolab, kad seniai juo jos niekas ir nešaukė. Dieve, kad tik tai būtų jos šeimininkė, bet gera ir suprantanti padėties sudėtingumą.
Vilmute (2012-02-25) (foto)
Tikekimes...tik kad i varda Liza nereagavo :(
RutaRim (2012-02-25)
Dabar laukiame pačios svarbiausios žinios-yra vilčių, kad atsirado Lakės šeimininkė. Ji gyvena Vilniaus rajone, interneto neturi, tik jos kalytės (tikėkimės) skelbimą pamatė kaimynė Vilniuje. Sutampa kalytės aprašymas, prapuolimo diena, panašioje vietoje matė skelbimą, kur dingo. manoma, kad kažkoks "geradarys" kalyte atsikratė Vilniuje (ji turi tokių įtarimų). Moteris iš kaimo, papasakojau apie sunkią Lakės būklę, pasakiau, kad nepergyventų dėl finansų- bandysime susirinkti- svarbiausia, kad tai būtų jos Liza, kuriai 10 metų. Skambinau globėjai Meilei- ji laukia jos skambučio ir apsilankymo. Deja, kalytė į Lizos vardą nereagavo.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-24)
Na bet kokiu atveju be globėjos nesiūlau pirkti, pasitarkite ir priimsite geriausią sprendimą.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-24)
Bet ji neguli visiškai toje pat vietoje, būtent todėl reikia to guminio kilimėlio,kad ji išsigandusi kai padaro, nori pasitraukti, tad nepaslys, galės pasiremti ir pasislinkti kitur, aišku jeigu padarytų ant tokio kilimėlio, po kuriuo subėgtų tai be abejo būtų labai gerai irgi, tada bent sausa bus
Muzecka (2012-02-24) (foto)
geras dalykas yra,tai toks duru kilimelis guminis su tarpais, o po juo padeti paklotelius. Taip Lake ant jo guledama neguletu slapime, nes tas kilimelis yra apie 1cm storio.Viskas subegtu pro tarpelius ant paklotelio
V-i-k-a (2012-02-24) (foto)
Simaa, jau surinkta, kada galesit, tada ir uzsukit. As beveik visada namie.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-24)
Muzecka tai geriausia išeitis, ji viską pasakys
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-24)
Taip, čia tokie guminiai, minkšti, kaip voniose dedasi ir yra jų karpymui...jie gerai skalbiasi, o kraštus globėja pritvirtins, ant jų Lakė visai neslysta, gali atsiremti norėdama stotis ar pasitaisyti. V-i-k-a jeigu ką nors surinktumėte atvažiuočiau, nes vistiek reikia, ne problema
Muzecka (2012-02-24) (foto)
aj, pasuksiu ryt globejai ir ji pasakys kokio konkreciai jai reikia
Judita 1 (2012-02-24)
Jie gali slidinėti,nebent su lipnia juosta galus prilipinti.
Fiesta (2012-02-24)
Tie kilimėliai lyg kempininiai iš sujungtų juostelių ar bus gerai? Jie gi prie grindų man atrodo neprilimpa ir gali slydinėti, o Lakei reikia kad neslystų. Aš jų niekada neturėjusi, negaliu tvirtinti. Nebent tokį platesnį nupirkus per visos virtuvės ilgį ir galuose pritvirtinti, tada gal...
V-i-k-a (2012-02-24) (foto)
Simaa o jus artimu metu nezadat pro mane vazuoti, surinkciau vel maisiuka.
Judita 1 (2012-02-24)
Aš juos pardavinėju,bet Šiauliuose "Viskas namams".
Daina 1 (2012-02-24)
Tie minkštučiai, kaip iš juostelių sukabinti. Tie karpomi,Jyske jų yra yvairių koliorų.
Judita 1 (2012-02-24)
Guminiai kilimėliai yra karpomi,plotis 65 cm,arba 130cm,perki į ilgį,būna jie įvairių raštų,spalvų.
Birbė (2012-02-24)
jie kaip tik rulonais. visuose senukuose ir ermiteže, ne guminiai, o lyg kempininiai
Muzecka (2012-02-24) (foto)
del guminiu vonios kilimeliu... niekur nesu maciusi, kad jie butu karpomi. Maciau ,kad jie beveik visi standartinio dydzio... 1 metras ant 45cm. O tai tikrai pagal Lakes gabaritus yra per mazai. O gal as nesuprantu apie kokius kilimelius kalbate? Gal kalbate apie tuos minkstucius?
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-24)
Tikrai siūlau drąsiai skambinti globėjai ir kartu pasitarsite, ji geriausiai žino,ko reikia, V-i-k-a rankšluosčiai ir šiaip skudurėliai tikrai reikalingi taip pat, o kilimėlio reikia didelio, nes iš gabaliukų sudėti keli nelabai gerai, jie slysta, kabinasi, todėl geriausia būtų kur karpoma metrais,galus pritvirtinsim, tada bent viena rizika kažkam nutikti bus mažiau, specialias palutes tai pat bandėm, jos gerai, tačiau ji kenčia labai, o kai padaro tai tokia bala...bet aišku tai viena iš išeičių,ačiū labai.Beje jeigu taip atsitiks, kad Lakė liks viena per dienas pas globėja, svarstėm tokį variantą, kad dėti papmersą, kad ji neišsivoliotų balose per dieną, galbūt ne taip stresuos, kai viskas susigers, bet nežinom ar ji būtų su juo, na reiktų pabandyti
Fiesta (2012-02-24)
Gal geriau tiktų palutės skirtos ligoniams (būna vaistinėse tokios stačiakampio formos). Jos gerai sugeria drėgmę, o paviršius lieka ganėtinai sausas. Tada mažesnė rizika, kad atsiras pragulos. Bent aš taip manau. Naujienos tekste nurodytas globėjos telefonas, geriausia jos klausti, jinai žino, kaip patogiau ir geriau Lakę slaugyti.
Daina 1 (2012-02-24)
Maximoj su Ačiu kortele nuolaida. Ten viena pusė guminė, kitoje džiuto(Plaušas aštus)Mano trumpaplaukėms patinka ant jo.
LauraV (Priglausk (neturi prieglaudos)) (2012-02-24)
Senukuose lyg 40% nuolaida siuo metu , bet lyg ir maximoje kilimeliams 40% nuolaida.
V-i-k-a (2012-02-24) (foto)
Simaa o gal reiktu paprastu frotiniu ranksluosciu, ar kokiu skudureliu?
Muzecka (2012-02-24) (foto)
ryt vaziuoju i senukus pirkti pacio didziausio kilimelio musu storulei Lakei ;)
Judita 1 (2012-02-24)
Iš visos širdies linkiu stiprybės Lakei ir jos globėjai.Viltis miršta paskutinė..
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-24)
Ačiū labai labai, Vilmute
Vilmute (2012-02-24) (foto)
Ai, kad tik Lake pasveiktu, kad tik pasveiktu, as galiu ir ant dietos pasedeti. 40lt i p.Meiles saskaita, daugiau jau niekaip ne per kur.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-24)
Lakė laikosi pusėtinai, na tiksliau sunkiai. Pirmiausiai dar neprarandame vilties, kad galbūt kas nors perimtų jos globą, kurios reikia tolimesniam jos gijimui, nes likusi per dienas viena...na neaišku kuo tai baigsis. Globėja labai labai prašo paramos, ačiū labai Vilmutei už pinigėlius. P. Meilė nejaučia jokio palaikymo, na labai sunku. Muzecka jeigu tikrai galite padėti su kilimėliu, kas yra neįkainojama, prašau susisiekite su globėja dėl išmatavimų, nes ji slysta, griūna,o tai labai blogai, tad pagalbos reikia kuo skubiau, bet kokia pagalba, parama labai laukiame!
Fiesta (2012-02-24)
Muzecka, tiek daug daryta ir padaryta vardan Lakės. O ir Lakė savo žvilgsniu pasako, kaip ji pasiryžusi viskam ir kaip ji nori gyventi. Jinai turi auksinę globėją, kuri tikrai neleis Lakei palūžti. Net ašara nusirito, kai perskaičiau Jūsų dvejones. Niekada negalima abejoti ir nė mažiausio žingsnelio atgal. Vyt tokias mintis šalyn...Šitiek kančios, šitiek skausmo ir palūžti dabar po operacijos nevalia. Lakė nusipelnė gyventi, tik mes turime jai ir jos globėjai padėti, kad jos neliktų vienos su savo bėda.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-24)
Muzecka labai labai mes tikime, kaip bebūtų..tad labai reikia Jūsų visų palaikymo, nes tos blogos mintys nepadeda, ypač globėjai
Vilmute (2012-02-24) (foto)
Muzecka, mes butinai Lake pastatysime ant koju, butinai!!
Daina 1 (2012-02-24)
Galima būtų Vilkpėdės bazėse pažiūrėti. Gak kas netoli gyvena? Ten daug kas žymiai pigiau, įskaitant ir servetėles. pop.ranksluosčius, įvairią buitinę xemiją. Dažnai ten dar irnuolaidas padaro.
Muzecka (2012-02-24) (foto)
nenoriu buti blogu pranasu, bet nuojauta kuzda, kad Lakes nepastatysime ant koju...;/ Na, bet viltis mirsta paskutine. Galiu nupirkti ryt ta gumini taip reikalinga pakloteli, tik kur ju yra? Pasufleruokite
Muzecka (2012-02-24) (foto)
prisimenu akimirkas.... Vaidos klinikoje yra viena labai nemaloni darbuotoja, kuri Lake is po operacijos, su svieziai susiuta zaizda, nuskustu sonu, trauke is masinos net nepridengus jos niekuo prie -15laipsniu salcio. Zado netekau, kad sitaip. Kitoje klinikoje irgi pasimate vieno darbuotojo abejingumas, kuris dedamas Lake i masina, tiesiai po operacijos, pagulde ja ant tos isoperuotos kojytes,neziuredamas kad ten sviezi zaizda.Ji taip gailiai sucype ir apsislapino. Graudu buvo ziureti. Tyliai pati sau pagalvojau, kad neturi tas sunelis seimininku, tai niekas i ji ir neziuri normaliai, o ziuri kaip i tikra benami... Sirdi skauda, kai prisimenu Lakes zvilgsni
RasaM (2012-02-24)
Wilmante, didedlis, didelis dėkui Jums
Wilmante (2012-02-24)
pervedžiau 25 Lt, taip norisi visiems padėti, sveikit, laikykitės:)
RasaM (2012-02-24)
Vilmute, ačiū labai, labai
Vilmute (2012-02-24) (foto)
Pinigu atsiranda visada, tereikia gerai pagalvoti, pvz. atsisakyti viena menesi nueiti i kirpykla :) Lieka 30lt, kuriuos ir pervedziau p.Meilei, nedaug, bet vis sis tas.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-24)
Man irgi norisi, kad bent kažkaip būtų ištaisyta klaida, nes už ją dabar mokama dvigubai ar daugiau net. Vien dėl kalytės ir globėjos, kurios jau taip laukė pabaigos, o čia vėl iš naujo, vėl kančios, vėl visos probelmos iš naujo ir jau negrįžtamai, nes vissiškai sveikos kojytės nebepavyko išsaugoti, duok Dieve, kad bent ji atsistotų ant kojų...
Joly (2012-02-24)
Simaa, gaila labai prarasto laiko, bet dar skaudžiau dėl to, kad dėl elementarios medikų klaidos negrįžtamai prarasta visiško Lakės išgijimo galimybė :((( Aišku sprendimus kaip elgtis toliau priimsite Jūs, t.y žmonės, kurie ja taip nenuilstamai rūpinasi bei tiek daug investavę į šią gelbėjimo operaciją, tačiau nereikia bijoti pareikalauti to, kas priklauso ne tik pagal oficialiuosius įstatymus, bet ir pagal žmogiškumo kanonus. Manau kad vertėtų mėginti geranoriškai tartis, kad būtų sugrąžinti už šios kojytės gydymą sumokėti pinigai bei reikalauti padengti dabartinio gydymo išlaidas (ar bent jų dalį), nes šio gydymo poreikis iškilo tik dėl konkrečios klinikos darbuotojo kaltės. Nors nuskambės ironiškai, bet tokiu būdu gavę pamoką medikai (žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą) tik patys išloštų ir įsitikinę kad klaidos atneša realias pasekmes, už kuria reikia susimokėti, galbūt ateityje taps atidesni ir taip bus išvengta panašių nesėkmių. O privačiai suaukotus pinigėlius galėsite tuomet skirti pilnavertei Lakutės reabilitacijai ir komfortui užtikrinti (kiek tai įmanoma šiomis aplinkybėmis), nes šunelė kaip niekas kitas to nusipelnė.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-23)
Pervedant į SEB banką užtenka tik sąskaitos numerio,globėja jau buvo gavusi iš kitų pinigėlių ir tik su sąskaitos numeriu
Lapke (2012-02-23) (foto)
Darant banko pavedimą, gavėjo vardo neužtenka, reikia dar ir pavardės.
Vilmute (2012-02-23) (foto)
Vargsiuke Lake, nieko, dar truputi mergyte ir viskas bus gerai. Pasiskaiciuosi kad pati pragyvenciau minimaliai su kudikiu iki kito men.algos ir ryt pervesiu kiek galesiu.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-23)
P.Meiles saskaita SEB banke LT70 7044 0002 1561 2284
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-23)
Na ir žinoma didelė problema su jos globa. Globėja nuo pirmadienio išeina jau į darbą, o Lakei reikia žmogaus, kuris šį lemtingą laikotarpį pabūtų su ja, vardan jos ateities, tad vis turime vilties, kad galbūt yra koks žmogus, kuris būna namie ir galėtų ją pagloboti?Globėja ją vėliau pasiimtų atgal, labai pergyvena, kad ją reiks palikti vieną, tad labai labai prašome atsiliepti, kas galėtų perimti globa kažkuriam laikui!
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-23)
Taip pat labia labia reikia vėl Jūsų finansinės paramos arba realios pagalbos daiktais, maistu, bet šiuo momentu, nėra laiko laukti. Kadangi ji vėl ribotai juda, reikia popierinių rankšluostėlių, rankšluosčių, paklotėlių. Labai reikėtų vonios guminio kilimėlio, tik atitinkamo dydžio, kad būtų galima pritvirtinti virtuvėje, tuomet Lakei patogu pasitaisyti, ji neslysta, nėra rizikos susižeisti paslystant. Tinka bet kas, ką tik galite pasiūlyti, jeigu yra nepasitikinčių pervedant pinigėlius, galima kartu su globėja apsipirkti, ji puikiai žino, ko jai reikia, arba daiktų, kurie ją pasiektų greitu laiku.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-23)
Dabar jau nežinau nuo ko pradėti, galbūt apie viską iš eilės.Nuvykome į kliniką, gydytojos išraiška nedžiugino, tad nuėjome pakalbėti. Operacija be galo sudėtinga, vargais negalais buvo atlikta tik tai, kas jau įmanoma, trauma jau taip seniai užaugusi, sugijusi blogai, kad vargais negalais tik pavyko kažkiek atstatyti sąnarį. Ar ji vaikščios, tai priklausys nuo pirmų dviejų, paskui nuo šešių savaičių...nes dabar viskas sutvirtinta varžtais, viela, tad būna, kad išplyšta, o juk toks svoris.. stotis jai negalima išvis pirmas savaites, o kaip ją priversti gulėti po tiek laiko...Beje, kad ji vaikščios 100% negalėjo duoti...bet jeigu viskas eisis neblogai, ji vis tiek jau šlubuos, nes koja taip jau nebesilankstys. Iš tikrųjų stovėjome visos trys mes su ašaromis, ir radome tik vieną klaidą - kai buvo nuslinkęs gipsas ir Vaidos klinikoje be pakartotinės nuotraukos buvo uždėta langetė trim savaitėm, matyt nuo tada ir prasidėjo blogas gijimas, nes trauma ir yra apie trijų savaičių. Esame labai piktos, tad netylėsiu, na dėl šito kažką reiks galvoti. Dabar juk apie Lakę. Pirmos kelios dienos laukia vėl pilnos skausmo ir manau bemiegės tiek kalytei, tiek globėjai. Na iš tikrųjų manau, kad net neįsivaizduojate kiek sveikatos mums trims su ja reikia, kaip yra sunku, nekalbu jau apie p. Meilę, tad tikiu, kad ši sunkų laikotarpį nenusisuksite ir padėsite. Dabar gavome nuskausminamųjų, tačiau ateičiai gydytoja pasiūlė tokį variantą : yra tokios tabletės nuo skausmo, kurios reikia vienos per visą mėnesį ir ji kainuoja 60Lt, tad paskaičiavus jei naudojant kiekvieną dieną po tabletė, tas pats gaunasi.Tiesiog tos tabletės malšintų skausmą, kartu Lakė galėtų mankštinti galinę kojytę,mažiau kenkdama kitiems organams, na bet ar jos reiks paaiškės kelių dienų bėgyje, atsižvelgiant į jos būklę.
Daina 1 (2012-02-23)
Gal dar neturi galimybių parašyti? Palaukime dar.
Vilmute (2012-02-23) (foto)
Tikiuosi, kad viskas gerai jai...
Fiesta (2012-02-23)
Vis nėra žinių apie Lakę :(.
RutaRim (2012-02-23)
Laukiam žinių.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-23)
18h važiuosim su globėja jos parsivežti, tad grįžusi viską iškart parašysiu
Fiesta (2012-02-23)
Kažin kaip Lakė laikosi po operacijos?
Vilmute (2012-02-23) (foto)
Kazin kaip ten Lake po operacijos laikosi ir kaip praejo operacija?
Sigule (2012-02-22)
penktadienį arba šeštadienienį galėčiau perduoti keletą konservų,bet gyvenu ne Vilniuje.Dukra važiuoja į mokslus,tai galėtų perduoti kažkaip.Reikėtu susitarti
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-22)
Labai ačiū Jurate_vnf, kuri pasiryžusi iki paskutinės minutės atvažiuoti ir padėti Lakei, tačiau čia tas variantas, kai du žmonės negali jai padėti, tad į pagalbą suskubo mano tėvai, kurie jau patyrę šioje srityje, tad pavyko viską suderinti.Ačiū Jurate_vnf
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-22)
Labai prašau,kas nors atsiliepkite, gal pažįstate kas gyvena netoli Taikos gatvės ir padėtų išnešti Lakę?
RasaM (2012-02-22)
Pakartoju Simaa, komentarą, nes jis greit nuslinko, labai reikia pagalbos :"Labai reikkėtų pagalbos rytoj ryte padedant išnešti Lakę iš namų iki mašinos, galbūt dar yra kas nors gyvenantis netoli ir galėtų prieiti ar privažiuoti bent keletai minučių, dviems žmonėms ją išnešti yra labai labai labai sunku. Kaip supratau Jurate_vnf nuvežtų, bet ji bus viena, tad labai reikalinga pagalba!laiką būtų galima šiek tiek pakoreguoti jei tik atsirastų pagalba.O vakare aš ją paimsiu... "
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-22)
Labai reikkėtų pagalbos rytoj ryte padedant išnešti Lakę iš namų iki mašinos, galbūt dar yra kas nors gyvenantis netoli ir galėtų prieiti ar privažiuoti bent keletai minučių, dviems žmonėms ją išnešti yra labai labai labai sunku. Kaip supratau Jurate_vnf nuvežtų, bet ji bus viena, tad labai reikalinga pagalba!laiką būtų galima šiek tiek pakoreguoti jei tik atsirastų pagalba.O vakare aš ją paimsiu...
RasaM (2012-02-22)
Leonorav, baisiai skaudu, įsivaizduokit, jei viskas būtų su priekine kojyte gerai nuėmus langetę, tai ji jau netrukus eitų į lauką savo kojomis, nes užpakalinė koja sparčiai gyja. Kas žinojo, kad ta preikinė blogai suaugo, dabar tik reikia prašyti likimo, kad ketviortadienį operacija pavyktų nuostabiai, na jau tada paskutinės jos gulėjimo savaitės bus. Ji taip pavargo gulėti, vargšiukė. Ji jau kartais, kaip žmogus, ilgą laiką gulintis ir bejėgis, net pykteli, susierzina, kad ji tokia neįgali.
Fiesta (2012-02-22)
Vargšiukė, tiek iškentėjusi ir dar ne pabaiga. O jinai tokia gera gera ir matosi, kad taip nori gyventi. Kai nueini, tai su kojyte kviečia, kad prieitum ir ją glostytum, nugarytę trintum. Tiek ilgai išgulėti :(.
RasaM (2012-02-22)
LeonoraV, Meilė sakė, kad bet kokie tinka konserviukai, o labai skaniai ji valgo ir pačią pigiausią šlapdešrę arba katinukų kažkokią dešrą už litą. Ačiū labai.
RasaM (2012-02-22)
LeonoraV, ačiū labai, tuoj Meilės paklausiu, tik vargšiukė Lakė jau šiandien neparagaus turbūt skanėstų, nes ryt vėl operacija.
Fiesta (2012-02-22)
Aš galiu nupirkti ir šiandien pat nunešti, nes gyvenu netoliese. Tik kokių reikėtų, ar nelabai svarbu.
RasaM (2012-02-22)
Gal kas gali nupirkti ir perduoti globėjai keletą konservų indelių. Labai ačiū
Kary (2012-02-22)
Na gal ir ne visai pradiniame taške, bet... Labai negerai, kad taip išėjo, bet yra kaip yra. Dabar labai reikia finansinių injekcijų pagalbai.
RasaM (2012-02-22)
Vilmute, ačiū labai už pinigėlius.
Vilmute (2012-02-21) (foto)
Nagi, padekime ir vel kalytei, visi kartu po truputi. 40lt nuo manes. Kad tik butu viskas gerai. As tikiu!
Judita 1 (2012-02-21)
Kaip viskas negerai,labai negerai,jau kaulai kremzlytėmis apaugę,ir vėl iš naujo,ar atlaikys kalytė?
RasaM (2012-02-21)
Jurate vnf, ačiū labai, perduosiu jūsų tel. nr. globėjai Meilei, ji pasakys, kur gyvena ir kada tiksliai pas ją reikia būti. AČIŪ LABAI.
Jurate_vnf (2012-02-21)
Su transportu pad4ti galiu. 861248486 Jurate
RasaM (2012-02-21)
Erika J, viską suprantu, kada būna blogai visada kaltinam ir save ir gydytojus, bet šiuo atveju juk antros kojos operacija Vetai pavyko, Lakė ją jau valdo, jei dabar vėl viską perduoti į trečias rankas, o jei bus blogai, kas tada. Apsispręsti labai sunku, dažnai gailiuosi, kad studijavau ne veterinariją.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-02-21) (foto)
Dar kai buvo gyva Mazoji Liza, daugelis sauke "kreipkites i Dr.Margarita!!!" Tada tu sauksmu neisgirdau..... Bukit geri, nekankinkit jos tampydami po klinikas, eksperimentuodami... Rimtu rimciausia problema - meskit principus, vezkit pas Margarita, juk nuo to prikaluso gyvybe!
RasaM (2012-02-21)
Atkreipkit dėmesį, atnaujinau partrenktos kalytės pagalbos prašymą, šiuo metu jai reikia trijų pagalbos rūšių, eisime iki galo, nors atrodo viskas aplink- viena ranka duoda, kita- atima,. bet globėja sakė , kad apleisti Lakės negalime, kad ir kaip likimas priešintųsi jos gijimui, ji klinikoje vis būdama tokiu žvilgsniu žiūri į globėją ir gydytojus, lyg atrodo klaustų- na nejau tu atvežei mane tam, kad suleisti paskutinę injekciją, aš stipri, aš viską ištversiu, vežk mane namo, aš labai stengsiuosi tau padėti pastatyti mane ant kojų.
Joly (2012-02-21)
Vieną kartą ir aš pabūsiu pikta, bet iš šalies žiūrint visa ta komplikuota Lakės gijimo istorija - tai gydytojo nekompetencijos pasekmė. Juk per mėnesį investuota tiek pinigų, laiko, pastangų ir rūpesčio, o šiandien vėl viskas beveik pradiniame taške. Mano galva, gydytojas jei jau pačiam atrodo "normalus" toks ilgas, problemiškas gijimo procesas, tiesiog privalėjo papildomai atkreipti dėmesį į ja besirūpinančių asmenų pastebėjimus bei įtarimus ir pripažinus savo kompetencijų stoką, nukreipti ligoniukę papildomai pasikonsultuoti pas kitą specialistą. Gal ir nelabai malonus toks aiškinimasis su veterinarais, bet juk turime teisę pareikalauti kokybiškos gydymo paslaugos, o jos neatlikusi klinika turėtų pagalvoti apie savo broko kompensavimą.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-20)
Lakė vakare buvo nuvežta į kliniką, bet žinios iš ties nedžiugina. Globėja jau kalbėjo su Rasa, tad manau ji daugiau pakomentuos situaciją. Kalytei blogai sugijusi priekinė kojytė, jau ir suaugę šiek tiek, ji remiasi ja, bet kenčia didelius skausmus, tad vienintelė išeitis vėl operacija, vėl pinigai, vėl narkozė, vėl skausmai...Kai tiek jau daug nueita, kai jau ji atsistojo ant galinės kojytės, nesinori trauktis atgal, galbūt dar nedaug prarasta, nors operacija gan sudėtinga,visada išlieka rizika, bet tiek iškentus tiek kalytei, tiek globėjai nesinori nusisukti, juk pagaliau ji turi pasveikti, viskas ėjo tik geryn ir vėl...
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-19)
Lakė pagaliau stojasi ant galinės kojytės, tad tikimės, kad pagaliau viskas bus gerai. Bėda yra dabar jau su priekine kojyte, buvo nuimta langetė, tačiau ar blogai sugiję, ar kažkas šiaip negerai, bet ji nenori ant jos stotis, kojos letelnėlė atrodo aptirpusi...tad rytoj keliaus ji vėl į kliniką daryti rentgeną..na ir nesiseka jai, kai jau atrodo rezultatas pasiektas, vis kas nors dar trukdo jai atsistoti
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-16)
Lakei buvo nuimta langetė, šiuo metu neaišku kas ir kaip. Lakei keista, kad nėra kaip atsiremti ant tiesios kojos, jau įpratusi buvo...:) Kaip klostysis viskas toliau, stengsimės informuoti, tačiau dabar nežinau ar tai realu ar ne, na bet pabandyti paklausti verta - labiausiai ir greičiausiai Lakei sveikti padėtų reabilitacija vandenyje, tačiau kaip tyčia už lango žiema, o vonioje tokios kalytės neįkelsi, jai reikia didesnio ploto ar kokio baiseino, tad galbūt kas nors turite minčių, kaip būtų galima tai įgyvendinti? Savo svorio ji neišlaiko dar, mankštintis nenori, pyksta, žinoma skauda, o vandenyje viskas išsispręstų...
New (2012-02-15)
DaivaZiur, globeja Meile labai dekojo uz pagalba. Nupirko vienkartiniu ranslosciu, guminiu kelimeliu, kurie neslysta, maisto.
DaivaŽiur (Katino svajonė) (2012-02-14)
100 Lt. pravedžiau šiandien, nupirkit Lakei kas būtiniausia, gal paklotėlis, gal vaistukai, gal maistelis. Sveik mergaite.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-11)
Susisiekite su globėja,ačiū
Lioness (2012-02-11)
As galeciau padeti palutemis. Kiek reiktu i kur atvezti?
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-11)
Buvome šiandien klinikoje, ištraukė siūlus. Sunku kažką pasakyti, klinikoje apžiūrėjo, pasak gydytojos, viskas kaip ir neblogai, pastatė ją, bet aišku pati nestovi dėl svorio. Parodė pratimus mankštai ir po keletos savaičių Lakė turėtų vaikščioti. Labai gera reabilitacija būtų plaukiojimas vandenyje, tačiau šiuo metu matyt tai neįmanoma...Kitą savaitę bus nuimta ir langetė nuo priekinės kojytės, gal tada bus ir Lakei lengviau ant trijų kojyčių pastovėti, nes ji bando keltis ir prilaikoma pastovi. Vakare kai liko viena ar ne taip atsigulė,ar paslydo, ar po mankštos jai nelabai gerai buvo, neleido net prisiliesti, kol nesuveikė nuskausminamieji, vėl nerimas kaip bus rytoj...Meilė labai dėkojo Colombai už palutes
Vilmute (2012-02-11) (foto)
Gal kas zino, kaip laikosi Lake? Kokios naujienos?
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-11)
Użytkownik usunięty komentarz
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-09)
Galbūt dar kas nors galite paremti palutėmis?
Colomba (Lesė) (2012-02-09)
Simaa, galiu perduoti arba atvežti kur nors, jeigu nėra labai toli nuo Pilaitės. :)
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-09)
Rytoj nuo pietų būsiu Vilniuje, tad jeigu kas nors turite patalynės, paklotėlių ar kitų vertingų daiktų, galėsiu privažiuoti, paimti ir nuvežti p.Meilei
Colomba (Lesė) (2012-02-09)
O.V., gyvenu Pilaitėje, bet galėčiau ir nuvežti vakare, jeigu kur nors ne per toliausiai būtų....
Modeliukas (2012-02-09)
SEB banke lėšos įskaitomos ne pagal pavardę, o pagal sąskaitą, todėl Meilė aukas gaus :).
Modeliukas (2012-02-09)
Użytkownik usunięty komentarz
Vilmute (2012-02-09) (foto)
Labai dekoju, RutaRim, tai kai jau gausite pinigelius, iskart ir nupirkite paluciu. Dekinga
New (2012-02-09)
Merginos, as tesiogiai bendraju su p. Meile, perduodu jai visas naujenas. Jai labai reikia pinigeli ir maisti, ir higijenos prekems. Geriausia jai padeti finansiskai, p. Meile pati nuspres, ko tuo momentu reikia. Aciu
RutaRim (2012-02-08)
Visi pinigai skirti Lakei, patekę į LGGD Vilniaus sąskaitą- bus skirti tik jai. Jei Vilmute,35 litai skirti palutėms- už juos nupirksime.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-08)
Beabejo, tik kažin ar geriau paremti pinigėliais ar tiesiogiai paklotėliais, nes jų reikia būtent dabar, nėra laiko laukti. Gal yra galinčių paremti ar pinigėliais(manau p.Meilė iškarto nusipirktų) ar paklotėliais bei patalyne, rankšluosčiais šiomis dienomis?
Fiesta (2012-02-08)
Simaa, bet aš supratau, kad reikia ir ligoniams skirtų sugeriančių palučių, nes jei kloja vien paklodes, tai jos sušlampa ir Lakei net pragulos nuo drėgmės buvo atsiradusios (dabar jau Meilė baigia jas užgidyti su visokiais tepaliukais).
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-08)
Paklodės reikalingos labai, nes manau ir reabilitacijos metu jų dar prireiks, kol priekinė kojytė langetėje
Fiesta (2012-02-08)
Edda, pavardė aišku reikalinga, bet aš nežinau. New savo komentare nurodė sąskaitą, aš tik ją atkartojau.
Fiesta (2012-02-08)
Ko gero reikia, bet aš nežinau, nes pati asmeniškai pažįstu ją tiek, kiek matėmės, kai nešiau jai rankšluostėlių, paklotėlių ir kt. priemonių (viso labo mačiau ją du kartus). Simaa su ja man atrodo daugiau bendrauja, tai reikėtų jos klausti.
Colomba (Lesė) (2012-02-08)
Ar dar reikia nereikalingos paklodžių ir pan?
Fiesta (2012-02-08)
Użytkownik usunięty komentarz
Edda (Animalcare.lt) (2012-02-08)
Pavardes darant pavedima nereikia?
Fiesta (2012-02-08)
P.Meiles sąskaita SEB banke LT70 7044 0002 1561 2284. Padėkite kas galite bent po lituką kitą. Meilė labai rūpestinga globėja, bet jai tikrai reikia paramos paklotėliams (Lakė kol kas dar gulintis ligonėlis) ir šiek tiek maisteliui : Meilė dabar žino, ką mėgsta Lakė, maitina ją labai saikingai, nes Lakė turi viršsvorio. O pati Meilė kuklus žmogus, sako nedrąsu prašyti.
Vilmute (2012-02-08) (foto)
Oj, tik pervedziau per ziopluma ne i p.Meiles saskaita, o i bendraja Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius.
Vilmute (2012-02-08) (foto)
Pervedziau 35lt palutems Lakei, ryt jau turetu buti saskaitoje. Gal kas gali uz siuos pinigelius nupirkti palutes ir perduoti p.Meilei ? Deja, as ne vilniete, todel pati negaliu ju nupirkti ir nuvezti :(
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-07)
Lakę užrašiau į kliniką šeštadieniui, kai dirbs ją operavusi gydytoja. Važiuosime traukti siūlus ir kalbėtis dėl reabilitacijos
Lija73 (2012-02-07)
Globeja atrase kad sauskelnes netinka, nes sunku uzmauti nes jai skauda. Tai lieka tik palutes
Mune58 (2012-02-07) (foto)
Lija73, prašom:D
Lija73 (2012-02-07)
Kas gali RasaM tel nr. parasyti man privaciai? Laukiu. Aciu
Modeliukas (2012-02-07)
Žinutėmis Meilė nelabai gali atsakyti.
Lija73 (2012-02-07)
Niekas neatsako duotu numeriu :-(
Lija73 (2012-02-07)
Skambinti nelabai galiu esu ne LT, bet parasiau jau zinute, lauksiu atsakymo
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-07)
Aš siūlau paskambinti Meilei ir pasakyti, gal ji kitais būdais tvarkosi, nežinau, tiesiogiai su ja reiktų pasitarti
Lija73 (2012-02-07)
Simaa tai kokia problema tada, perkam tu sauskelniu kiek reikia ir baigsis vargai. Susirasysiu tuoj su Meile ir susitarsiu
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-07)
Tiks, aš kai laikiau ją pas save, naudojau, labai gerai buvo, labai gerai sugeria
Lija73 (2012-02-07)
Bet ar tiks zmogui skirtos sauskelnes suniui? Gal veterinarinese buna specialiu?
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-07)
Žmonių palutės labai gerai, ir jų Meilė nemažai turėjo, tačiau kai ji labai daug padaro, vistiek šlampa, todėl matyt ji paklodėmis ar rankšlosčiais dengia, kad netekėtų po ja...manau dėl šito geriau pasitarti su globėja tiesiog, bet beabejo tai viena iš išeičių
MeiLLi (2012-02-07)
yra palučių vaistinėse , kurios sirtos seniems žmonėms, vaikams... 1lt suvirš kainuoja pati didžiausia
Lija73 (2012-02-07)
Gal bunu spec sauskelniu pardavime?
Lija73 (2012-02-07)
RasaM gal yra tam skirtu paluciu pirkti? Galeciau padeti isigyti
O.V. (Rainiukas) (2012-02-07)
Colomba, kur Jūs gyvenaete? Ar kas važiuojate šiandien pas Meilę? Praktiškai patalynė daug geresnis variantas - dar gali į maišus, į balkoną ir kai tik atsiras galimybė, išskalbti.
RasaM (2012-02-07)
AČIŪ O. V. LABAI REIKIA MEILEI KUO SKUBIAU DIDELIŲ VIENKARTINIŲ PALUČIŲ, skambino ji ir man sako na labai nenoriu, kad šlapia gulėtų, nes sako mes ir pragulas, kurios atsiradę buvo, jau susitvarkėm išsigydėl aliejukais ir tepaliukais, bet tai pasiekėm tik todėl, kad sausa Lakė buvo, o sakė kokia protinga, kaip moka manęs klausyti, kada verstis ant kito šono, kada ką daryti ir stotis po truputį bando stengiasi labai. Vargšė ji jau seniai atsistotų su ta operuota užpakaline kojyte, bet gi pas ją ir priekinė langetėje, tai turi ji tik dvi sveikas kojeles. PAGELBĖKIT PRAŠAU VIENKARTINĖMIS PALUTĖMIS. Ačiū labai.
Colomba (Lesė) (2012-02-07)
Jei Lakei tiktų sena patalynė, tai manau, kad namie tikrai rasčiau senų paklodžių, užvalkalų. Tik kur ir kam perduoti? :)
O.V. (Rainiukas) (2012-02-07)
Turiu 6 vienkartines nedideles palutes, bet pati pas Meilę šiomis dienomis važiuosiu (priklausys nuo auto remonto). Tai ne daug gelbėtų, bet jei kas prasuktų prieš važiuojant pas Meilę pro Baltupius - paduočiau. Visiems siūlau kreiptis į savo mamas ir močiutes. Tikrai turi tarybinių patalynių nereikalingų, tik reikia paskatinti jų atsikratyti. Deja, savo mamos spintą jau ištuštinau. O jei dėvėtų drabužių parduotuvėj kokių medvilninių pažiūrėt, kur kilogramais parduoda? Gal yra tokių Justiniškėse?
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-07)
Ką tik gavau žinią iš p. Meilės, kad pasibaigė palutės...nėra kur išskalbti, tad labai labai reikia paramos, gal dar turite dar atliekamų rankšluosčių, paklodžių ar kokių nors skudurėlių? Globėjos tel. nr. 860842920, galbūt galite kuo nors padėti, ačiū labai ! Labai tikim, kad ji netrukus atsistos, bet šiuo metu dar labai reikalinga pagalba
Muzecka (2012-02-06) (foto)
man keista, kad si kalyte iki siol nevaldo savo galiniu kojyciu... ar as klystu?
New (2012-02-06)
Pakelkyte, prasome, skelbima. Ka tik bendravau su p.Meile. Ji labai visiems diekinga uz pastangas padeti, ypač Leonorav, uz pagalba. Bet yra viena problema su tuo maistu. P.Meile jau zino, ka kalyte megzta valgyti. Ir kad neprasyti Jusu, mieleji, vargti, kaip perduoti maista, praso finansines paramos. P.Meiles saskaita SEB banke LT70 7044 0002 1561 2284. Visi kvitai bus išsaugoti, ataskaita garantuopta. Aciu
Cherry (2012-02-06)
Dr. Margarita (Jakovo klinika), manau, būtų profesionali konsultantė. Ji su paralyžiuotais taksais nekartą susidūrusi. Yra visokių elektrostimuliatorių (turiu vieną), bet juos saviveikliškai naudoti būtų neatsargu. Bioptronas tikriausiai veikia panašiai.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-06)
Tikriausiai aš nuvešiu ją siūlų ištraukimui ir tuomet gal pasikonsultuoti su gydytojais Vetos klinikoje? Galbūt jie pasiūlytų kur kreiptis, ką naudoti, kokius pratimus daryti...
Fiesta (2012-02-06)
Manau reikalinga labai rimta profesionali konsultacija, kad tinkamai atlikti reabilitacijos procedūras. p.Meilė, kaip supratau, pasiryžusi viskam, bet savarankiškai tai pradėti daryti nenorėtų ir pati šiek tiek pasimetusi į ką jai kreiptis, kas galėtų suorganizuoti pagalbą, pamokintų ją.
O.V. (Rainiukas) (2012-02-06)
Leonorav, ačiū Jums labai. Ir visiems kitiems, kas pradėjote tą sunkų Lakės gelbėjimą ir prisidedate prie jo. Palaikykim Meilę. Gal reiktų pasitarti su chirurgais, kas galėtų padėti greičiau sveikti. Gal letenas reiktų sutepti kokiais tepalais/aliejais greitinant kraujotaką. Gal pagelbėtų Bioptron lempa? Paskolinčiau. (Tik ten reikia tupėti ilgai prie gyvūnėlio - gal kas netoli gyvenate, ateitumėt procedūrą atlikti?) Kas gydė? Gal reiktų pasitarti. Kai taip šalta, gijimo procesas užsitęs.
Fiesta (2012-02-06)
O.V, ką tik grįžau iš p.Meilės, nunešiau nemažai popierinių rankšluostėlių, tačiau dar Jūsų komentaro nebuvo, kai aš išėjau, tai maisteliu nepasirūpinau. Gaila, o rytoj negalėsiu nueiti, nes vakare po darbo būsiu užimta. Ligoniukė atrodo ganėtinai žvali, tik kad negali atsikelti. Labai patinka, kai nugarytę kasai, atrodo kad murkt pradės. Šiaip jinai storuliukė, tai globėja stengiasi riboti maistelį. Labai miela šunytė. Globėja šiek tiek nerimauja dėl reabilitacijos. Sako, kai išims siūlus labai norėtų kad kas nors ją pamokytų kaip ir kokias procedūras reikės daryti, nes kalytė iškart tikrai neatsistos, reikės vėl atstatyti kraujotaką, raumenų tonusą - o tai tikrai reikia žinoti kaip.
O.V. (Rainiukas) (2012-02-06)
Bendavau su Meile šiandien. Labai reikalinga pagalba paklotėliais, rankšluosčiais, gal sena patalyne ir pan. Tai kol kas didžiausia problema. Nėra kur džiauti paklotukų (dabar net ir skalbti - kaip tyčia sugedo skalbimo mašina),Taip pat konservais. Esu tikra, juos maišant su sausiuku, viskas bus gerai. Ligoniukai dažnai spyriojasi, o iki pasveiks - būtina prisitaikyti. Labai prašome pagalbos konservais, tikiu, tiktų ir kokios vištos su avižiniais dribsniais košės. Tik ir jų reiktų paaukoti. Tiks ir šaldyti produktai. Meilė labai gerai moka rūpintis gyvūnais, jei sako, kad lėlytė nevalgo sausiuku, vadinasi kol kas tikrai nevalgo:( Ačiū lb už pagalbą!
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-05)
Tai būtų labai gerai sužinoti, koks ten maistelis buvo, nes ji ėdė ir junior maistelį, kuris yra riebus ir jai netinkamas
Muzecka (2012-02-05) (foto)
kai veziau ja po operacijos i stacionara,tai kirto sausa maista apsilaizydama. Reiskias ji eda.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-04)
Beabejo rankšluostėlių dar reiks, bent jau tol, kol bus ištraukti siūlai, o tada jau prasidės reabilitacija, po biškį stosis ant kojyčių. Labai pravertė ir visi skudurėliai, rankšluosčiai, nes dabar skalbti visko neišeina, tai susinaudoja. O dėl maistelio reiks galvoti, arba kaip minėjote bandyti košes su koncervais ir daržovėmis po biški
Fiesta (2012-02-04)
Žinoma, jei valgytų sausą maistelį, yra gi light rūšies nutukusiems šunims. Tai būtų paprasčiausia. Bet gi ne visi tą sausiaką lupa. Mano benamiukai išvis į jį nežiūri.
Fiesta (2012-02-04)
Kaip malonu girdėti, kad Lakei geriau. Jei nevalgo sauso maistelio, tai gal virti košes su daržovėmis ir liesa mėsa, tada mažiau bus kalorijų. O gal valgytų košę su daržovėmis ir konservais. Maistą jai tikrai reikia riboti, nes storuliukė, o juda mažai. Jei dar trūksta popierinių rankšluostėlių galiu dar nupirkti, nes ligoniukas tikrai sunkus o p. Meilei ir taip daug rūpesčių.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-04)
Na galima būtų, bet tuomet nebent pirkti sveriamą ir mažą kiekį pabandymui, ar valgys. Turbūt būtų geriausias variantas
V-i-k-a (2012-02-04) (foto)
Simaa, aciu uz geras naujienas.
Lija73 (2012-02-04)
Simaa o jei pabandyti specialu maista skirta dietos laikantiems sunims? Na ta prasme maziau kaloringas. Juk yra tokio maisto pasiulymo gyvunu parduotuvese ar nera?
Birbė (2012-02-04)
dėkujdievui, nes vakar nejauku kažkaip buvo
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-04)
Labai bijojau išgirsti neigiamų naujienų, tačiau kalytė atsigavo, viskas gerai kolkas :) daug žaismingesnė, bendraujanti, jau ir pašliaužioja po virtuvę, jau ir ,,kapryzus'' parodo, vadinasi sveiksta :) tik p.Meilė vargsta su maisteliu, į sausą maistelį net nežiūri, koncervus valgo tik atskirai, o košėm nesinori šerti dėl svorio, gal ką nors pasiūlytumėt, galbūt perlinės kruopos ne tokios koloringos? galbūt geresnį sausą maistelį valgytų? Ir labai dėkojo, už popierinius rankšluostėlius, serveltėles, kuriuos turbūt nunešė Leonorav, tai labai labai reikalingi šiuo metu daiktai :)
V-i-k-a (2012-02-04) (foto)
Gal kas zino kaip jauciasi sunyte?
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-03)
Vakare jau nebeskambinau globėjai, rytoj pasidomėsiu, nors man neramu dėl jos, na bet tikiuosi, kad tai laikina...
Joly (2012-02-03)
Simaa, kaip Lakė laikosi, gal vis gi tas vangumas laikinas, gal tik liūdesiukas buvo apėmęs?
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-03)
Nuvežiau Lakei perduotus daiktus, bet šiandien jai blogiau...aplaižė, pasidžiaugė kai atėjau ir puolė miegoti, ką ji ir daro visą dieną. Tapo vangesnė, nereaguoja į ruošiamą maistą, sauso visai neima į burnytę, nebent mėsytės gabaliuką, o geria labai labai daug. Bet globėjai kelia nerimą jos būsena, nes anksčiau tokia ji nebuvo.Kai skaudėdavo ji dėjuodavo, žiūrėdavo didelėmis akimis, o dabar...Nežinau net kaip pasielgti, gygytoja šiuo metu išvykusi, bus tik nuo 17h. Globėja gali apvalyti ją, prižiūrėti, bet nežino ar ji taip turi jaustis, ar tai normalu....
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-02)
Na va, Lakė jau perduota globėjai, ačiū jai labai už rūpestį ir kantrybę. Labai žavi ta Lakė, ir tokia laiminga atrodė, manau tai geras ženklas. Sakė ir atsisėda, ir apsiverčia, tad esu tikra, kad ji pasveiks :)
RasaM (2012-02-02)
Ne, ne viskas gerai, paskambinau pasakiaus, kad 18.30-19 val. apsidžiaugė labai
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-02)
Jeigu ten situacija labai klaiki, galiu bandyti paimti dabar, bet tada ją teks man parsinešti namo, o paskui nuvežti...jeigu ne per šalta bus jai
RasaM (2012-02-02)
Ačiū Simaa, tau labai pasakysiu klinikai, kad nepanikuotų.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-02)
Na aš laukiu kol globėja atsilaisvins ir tada važiuosiu paimti, manau apie 18.30
RasaM (2012-02-02)
Simaa, ačiū, kad parašei, nes tuoj būčiau tau skambinusi, ką tik man skambino klinika, klausė kada maždaug šiandien pasiimsime Lakę, gal valandžiukę gali parašyti, jiems ten jaučiu spirga, nes plūsta mūsų gyvūnėliai kas pusvalandį
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-02)
Galbūt turite kas nors atliekamų šiek tiek rankšluosčių?Kalytė dar kolkas stacionare, bet vakare vešiu pas globėja, tuomet galėsiu daugiau ką nors pasakyti
IlonaP (LGGD, Vilnius schronisko) (2012-02-02)
Kaip sekasi mazytei?
Vile.K. (2012-02-01)
+70 Lt. Sveikatėlės, kuo greičiau atsigauti po operacijų, pamiršti visus skausmus.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-01)
Kalbėjau su p.Meile, nuvešiu Lakę ketvirtadienį į vakarą pas ją, perduosiu paklotėlius, tik reiks maistelio ir prašė šiek tiek rankšluosčių, popierinių servetėlių ar tualetinio popieriaus, darys tokį užtvarėlį, kad nieks netekėtų po ją, na ji tame jau turi patirties :)
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-02-01)
Ketviratdienį iš stacionaro aš paimsiu ją ir nuvešiu pas globėją, bet p.Meilei tikrai reiks pagalbos su maisteliu
New (2012-02-01)
Globejos MEiles kontaktai 860842920
Nenoriu (2012-02-01)
Jai reikia kuo liesesnio maisto, kad svoris nukristu.Yra sauso maisto dietinio, veterinaras gal gali pasiulyt
Muzecka (2012-02-01) (foto)
Saskaita uz siandienine(antraja)operacija -250lt. Plius prisides saskaita is Vaidos klinikos. Prasome pagalbos apmokant gydymo islaidas siai automobilio partrenktai kalytei! Bent po truputi kas kaip ir kiek gali.. Jei reikes ketvirtadieni transporto pavezant kalyte is stacionaro iki globejos, tai praneskite, pagelbesiu(bet tik i pavakare). Tik reikes papildomu ranku, nes viena nepanesiu niekaip. Mano tel.863930000
Muzecka (2012-02-01) (foto)
Veziau ja siandien pas veterinarus ir nustebau, kad ji visai nevaldo galiniu kojyciu, bando stotis tik su priekinemis.Vos tik pajudinus galines kojas ji apsislapino is skausmo.Po operacijos tas pats pasikartojo. Ir tikrai ji sunki, Vaidos klinikoje dvi moterys ja nese, nes vienai moteriai ja panesti be sansu.Po operacijos ,ikelus ja i automobili ji gailiai inkste.Galbut, skaudejo;/ Daviau jai maistelio, tai godziai suede, bande sestis, stotis ant priekiniu kojyciu. Manau, kad globejai su kosemis jos nevertetu maitinti, nes nuo to svoris tik padides, kadangi ji negali judeti, negali paeiti. Jai reikia lieso maistelio. Jei pranesite globejos kontaktinius duomenis prisidesiu kokybiskesniu maistu siam suniui, kad tik greiciau pasibaigtu sveikatos problemos.
Muzecka (2012-02-01) (foto)
Isimkite is skelbimo ,kad tai maza kalyte.Tai klaidina zmones.Nes ji visai ne maza.Ji vidutinio amziaus, o ugis jos iki keliu.
RutaRim (2012-01-31)
Šiandien Lakė operuota Vetos klinikoje- tikėkimės operacija praėjo sėkmingai. Lakė grįžo į Vaidos klinikos stacionarą (vos išprašiau), o ketvirtadienį Simaa(os) ir Meilės dėka keliaus į globą, kol sustiprės. Vargšelė tiek prisikentėjo. Rytoj patikslinsiu naujos operacijos kainą, dar reabilitacija. Jei turėsite atliekamą pinigėlį- paremkite šunytę. Susirinkdami per aukas pinigėlius,mes galime padėti kitiems sergantiems grindinukams. Ačiū.
New (2012-01-31)
Pakelkyte prasom skelbima! Kokios naujenos apie Lake?
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-28)
Taip,šiuo metu kalytė stacionare, o po operacijos ji bus vėl globojama Meilės, kuri paskutiniu momentu sutiko pagloboti ir prieš tai.
Vesta (Lesė) (Animalcare.lt) (2012-01-28)
Kiek zinau, kalyte Vaidos klinikos stacionare, o gal as klystu?
New (2012-01-28)
Sveikos, mergaites. Man labai keista, kad niekas neparase vardo "moters". Tai visiems mums zinoma MEILE, globeja visu ligotu ir nuskrestuju gyvynu. Meile kaip paskutine instancija, visada isties pagalbos ranka. Taip atsitiko ir si karta. Meile turi nemazai patirties gydant sunis, nes turejo daug problemu su savo, jau iskeliavusiu i vaivoryksties sali, suniuku. Meile Turime visi padeti, nes ji tokia yra viena-vienintele.
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-01-27) (foto)
Sima, rasyk, padesim bendrom jegom visos!
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-27)
Na šiuo metu reikėjo palučių, manau jų ypač reikės po operacijos, labai gerai pampersai veikia, ypač kai moteris išeis į darbą ir paliks ją ilgesniam laikui, o šiaip viskas priklausys nuo kalytės būklės, aišku kai ji yra viena tai ir perkelti jos negali, bet čia jau nepadėsim labai, aišku maistelio reiks,o vėliau laikas parodys, svarbu žinoti tiksliai kas galima , o kas ne, ar galima jai bus keltis, ar reiks apversti ant kitos pusės...nes dabar buvo gan sunku. Ir kai žinosim, kokios pagalbos reikia, tuomet bandysime visi padėti ir tikiuosi ji išsikapstys!
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-01-27) (foto)
Birute, manau, visokeriopos - koses, transportas, finansai gal. Na, Sima issamiau gales gal pasakyti.
Birbė (2012-01-27)
Sima, o kokios pagalbos tai moteriai reikėtų?
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-27)
Gavau patvirtinimą, kad ją paims prižiūrėti, tik labai prašė po operacijos, kad bent kelias dieneles pabūtų stacionare, kad pažiūrėtų ar viskas gerai, kad netektų skubiai gabenti atgal, na ir reiks tikslios instrukcijos kaip elgtis, ką daryti ir pasirūpins ja. Tikiu, kad paskutinė galimybė pasiteisins, ji privalo pasveikti!
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-27)
Ją turbūt paims ta pati moteris, kuri palaikė iki šios dienos, tik ar ji viena sugebės, nežinau
RasaM (2012-01-27)
LAKEI PO ANTROS OPERACIJOS LABAI REIKALINGI GLOBĖJAI.
RasaM (2012-01-27)
Pavadinau ją Lake, ji turi turėti viltį suteikiantį vardą (nes kai skambino iš klinikos net susišnekėt iš pradžių negalėjome apie ką kalba, nes vardo neturėjo partrenktoji (taip ją ir vadinome)). Ką tik po liūdnos žinios apie pekinukę, sulaukiau Vaidos klinikos vadovės skambučio. "norime pasitarti, ar migdyti, ar bandyti daryti dar vieną operaciją". Žinoma bandyti. Yra galimybė pirmadienį ar antradienį, ją atlikti Vetos klinikoje, nes Vaidos klinika atstatė sąnarė, bet sudėtingesnę operaciją su implanto statymu apsiima daryti Veta. (bandysim nenuleisti rankų, gal pavyks dar su prof. Vaitkumi susitarti. Lakės problema yra ta, kad ji turi didelį antsvorį ir, jei normalaus svorio šuneliui užtektų tik atstatyti išėjusį iš vietos sąnarį (kas ir buvo Lakei padaryta), tai jai reikia dėti spec. implantą, sutvirtinimą papildomą, nes jos svoris ilgai neleis jau pažeistai buvusiai kojai stotis normaliai ir atlaikyti tokį svorį. Lake, gal ir kankiname tave, bet reikia išbandyti paskutinę galimybę. Pakentėk, viskas turi būti gerai. Žaizdelė ant šono- nėra pragula, tai mašinos, partrenkusios Lakę, paliktas nubrozdinimas.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-27)
Pakelkite prašau naujieną! Kalytė netrukus keliaus į Vaidos klinikos stacionarą ir ten jau gaus reikiamą priežiūrą. Kalytei blogai, nors galinės kojytės įtvaras nuimtas, turėjo būti viskas sugiję, tačiau po nakties pablogėjo, neduoda net prisiliesti, skauda, matyt vėl iš naujo...Labai sveikimui trukdo jos viršsvoris, kuris ir bus kliūtis matyt, na reiks labai rimtai klinikoje pakalbėti, gali jau prireikti operacijos. Kalytei jau tuoj atsiras pragulos, jos priežiūrai vienas žmogus yra neįmanoma, ji nori keltis, tačiau reikia kelių žmonių jai padėti, o svoris vėl atnaujina traumas...na labai visi mes pasimetę, bet dabar ji keliaus į kliniką, o tada jau žiūrėsime, ar realu, kad ir po operacijos jos kojyės trauma atlaikys svorį :(
Auksyte (2012-01-26)
o ar buvo skambinta tuo telefonu pagal skelbimą apie dingusią kalytę?
Erika J. (Mažoji Liza (neturi prieglaudos)) (2012-01-26) (foto)
Vezkit pas profesionala, jei yra galimybe, nes tikrai gali buti velu:( Zinau tai is asmenines skaudzios patirties..
Nenis (2012-01-25)
Manau geriau kuo skubiau vertėtų rodyti Vaitkui.Po to gali būti vėlu :(
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-25)
Na Vilniuje gydytoja pati sutiko ją gydyti, tad bandysiu išsiaiškinti situaciją ir jeigu vešti ją į Kauną, gal tuomet ir derėtų parodyti Vaitkui
Nenis (2012-01-25)
O pas Vaitkų nevešite?
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-25)
Ir kalbėsiu labai rimtai su gydytoja, koks jos tolimesnis likimas dėl kojyčių, nes ji visiškai nesistoja, nors jau bent dubens kaulas turėjo sugyti
RutaRim (2012-01-25)
Simaa derina- kiek supratau į akademijos, kad galėtų pati lankyti. Rytoj bus aiškiau.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-25)
Ten nebus šita, kalytė tikrai nemaža, rujojo, tad ir šuniukų negali turėti...Rytoj bus aiškiau kaip jai praėjo naktis, galbūt skausmas nuslūgs, žiūrėsiu, ką sakys globėja.
Nenis (2012-01-25)
Rūta,į kokį Kauno stacionarą vežate?
RutaRim (2012-01-25)
Pakelkite, prašau naujieną. Kalytei labai blogai- nuo rytoj bandysime organizuoti skubų pervežimą į Kauno stacionarą- reikalinga nuolatinė priežiūra- ji nusima visus tvarščius, sužalotas dubuo ir kojytė-negyja. Tiesa,ar kas skambino nurodytu telefonu- tik pamačiau info.
JusteB (2012-01-24) (foto)
SKUBIAI atkreipkit dėmesį. Šiandien švitrigailos/naugarduko sankryžoje radau skelbimą, kad "šiame rajone" sausio 14 d. dingo nedidelė juoda kalytė, kuri turi 2 sav. vaikučius. Laaaabai sutampa, savanoriai netoli, partrenkta 17d, o dingo 14d. Ar negali būt ši?? Tel. nr. 852420972
Vilmute (2012-01-23) (foto)
Dar 30lt pervedziau maisteliui
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-23)
Na situacija kol kas labai padėjo išspręsti Ilona,ačiū jai. Kalytė keliauja į laikiną globą pas vieną moterį, vėliau žiūrėsime. Ačiū Tautmilei,Linai ir Mildai, kurios ja dabar rūpinasi, tik reikėtų tai moteriai parūpinti maistelio, galbūt iš paramos kažkiek galima skirti pinigėlių maisteliui
Vilmute (2012-01-23) (foto)
Simaaa, labai atsiprasau, bet pasitarusi su vyru nusprendeme, kad truputi butu per sunku man vienai su kudikiu ir kalyte, kuriai dabar reikia ypatingo papildomo demesio. Pervedziau jai 80lt finansines paramos. Dar karta apgailestauju, kad suklaidinau :(
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-23)
Dabar nežinau kaip čia geriau pasielgti. Kalytę penktadienį parodysiu gydytojai, pažiūrės ar nenutrynė bintas, ar viskas gerai ir ji toliau lieka su įtvarais, negalinti vaikščioti, tačiau bus nurodytas terminas, po kurio bus galima viską nuimti ir turėtų būti jau sugiję. Bet penktadienį reikia nuspręsti, ką su ja daryti : ar vežam į Druskininkus ar kažkur įkurdinam Vilniuje kol bus nuimtas gipsas...
Edda (Animalcare.lt) (2012-01-21)
Simaa, saunuole! :-)
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-21)
Situacija tokia: kadangi dauguma žmonių dirba ilgą darbo dieną, o kalytė nesikelia, visus reikalus daro po savimi, jai reikia didesnės priežiūros, nes šlampa bintai, reikia keisti paklotus, gali atsirasti pragulos ir pan., todėl gražuolė keliauja su manimi į Kauną, į veterinarijos akademijos klinikos stacionarą, kur aš ja rūpinsiuosi, pati valysiu, maitinsiu, paduosiu pastoviai atsigerti, nes pati negali ir kitaip prižiūrėsiu, galėsiu pastoviai užeiti ir užeiti, bus daug ramiau, kad papildomai nepasidarysime bėdų, o penktadienį kartu grįšime tiesiai į kliniką.
Vilmute (2012-01-21) (foto)
Nuo penktadienio ji laikinai gyvens pas mane, Druskininkuose :) Tiesa, reikia kad kas man ja atveztu :( Galeciau kad ir ryt priimti laikinai globai, taciau penktadieni juk pas veterinara reikia jai. :(
Judita 1 (2012-01-21)
Kokia prižiūrėta,storuliukė,visa žvilganti,gaila,kad atsitiko tokia nelaimė.
Micky (2012-01-21)
aaa:)
Myxsider (2012-01-21) (foto)
turbūt į kitą laikiną globą.
Micky (2012-01-21)
ai tai penktadieni kazkas pasiims??:)
Myxsider (2012-01-21) (foto)
reikia, kad globą iki ryt perimtų ir kad perėmę paglobotų iki penktadienio
Micky (2012-01-21)
nelabai supratau reikia kad kas paglobotu iki rytojaus?? na ryt kazkas ja pasiims??
O.V. (Rainiukas) (2012-01-21)
Aš parašiau asmeninę žinutę Simai. Sėkmės!
Aldona T. (2012-01-21) (foto)
Simona, pažiūrėkit AŽ
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-21)
Nagi merginos, padėkite surasti jai prieglobstį iki penktadienio, tik savaitėlę, paskui ją pasiimsiu, keliausime į kliniką ir į laikiną globą. Galbūt turite laisvą kampelį, prašau???
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-21)
Vakar su Laurynu iškabinėjome skelbimus, šiandien dar važiavau dieną apsidairyti,pasiklausinejau žmonių,buvo tokių, kurie sakė, galbūt tai iš Vilkpedės būrio šunų, kuriuos ten pamaitina, bet ten visi perkūdę, sulaukėję šunys sakė, tad šitą variantą atmečiau, nes ji neturi jokio šuns kvapo, tvarkinga, nagai trumpi, tikiu, kad turi šeimininkus, tačiau iš kur ji atsidūrė toje vietoje...paslaptis.Aplink nelabai yra gyvenamų namų, kiek toliau nuosavi namai, na bet padarėme ką galėjome....Dabar belieka surasti kas galėtų perimti ją iš manęs, su transportu padėtų vienas žmogus vakarais jeigu jau labai prireiktų, nors tai nepanašu, nes koja labai stabiliai laikosi, viskas gerai.Tad reikia, kad ji savaitę pas ką nors turėtų šiltą kampelį gyti. Na o blogiausiu atveju, turbūt reiktų ieškoti stacionaro...
Rozocka (2012-01-21)
ŽMONES, PADĖKITE. KALYTEI REIKIA GLOBOS. Rytoj paskutinė diena. Ką toliau daryti?
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-20)
Su gražuole ką tik grįžome iš klinikos, na apturėjome sporto ją nešiojant :) teko iš naujo atstatinėti kaulą, buvo išniręs, tad dabar jau taip sutvarstyta, kad net nežinau kaip čia seksis...sunku mums, na bet reikia bent porą dienelių dar ištverti. Net nežinau, klinikoje kai pasikalbėjome, kad sekmadienį ją perduosiu kažkam kitam, manęs paklausė: tai ką, ji grįš į Grindą? Nežinojau ką atsakyti....Su ja nėra jokių bėdų, į lauką vedžioti nereikia, tereikia stebėti šlapinimąsi ir reikalui esant nuvežti iki klinikos, kitu atveju ji visą savaitę išgulėtų...galbūt kas nors paskirtų jai namie kampelį ramiai, šiltai sveikti?
Myxsider (2012-01-19) (foto)
Aaa, Sima, pakrikštyk šunytę bent laikinai :) Džiaugiuosi, kad judviem gerai sekasi :)
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-19)
Naujienos tokios : nepatiko mums sutvarstyta galinė kojytė, labai jau nepatogu buvo, tad per naktį pasidarė, kad būtų patogiau :) na bet kaip gydytoja ir sakė, reikėjo to tikėtis...Likus 10min. iki išvykimo į kliniką kateterizuotis, ėmė ir atliko vieną reikaliuką, nors labai bijojo, net pati išsigando, matyt nepratusi namie viso to daryti, bet buvo greitai nuraminta :) tad palengvėjo, o rytoj keliausime darytis rentgeno iš naujo dėl tos kojytės, galbūt dar kaulas liko savo vietoje. Džiaugiasi kai grįžtu, noriai išlaižo rankas, veidą, tik pasilenk :) Šiandien Živilė sakė padelios skelbimų, galbūt pasidairys ar nieks jos neiško ir lauksime naujienų.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-19)
Na kolkas tikiuosi, kad vis dar atsiras šeimininkai, o jeigu ne, reiks skubiai ieškoti sekmadieni kito globėjo
Birbė (2012-01-18)
Ar bus kas perims?
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-18)
Iki sekmadienio
Birbė (2012-01-18)
Kiek laiko jis pas tave pabus?
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-18)
Na jeigu aš galėčiau išlaikyti ją iki laimingos pabaigos, tai būčiau laimingiausia, bet deja, važiuosiu toliau tęsti mokslų vardan gyvūnų ateities, tad teks perduoti estafetę kažkam kitam, arba jos šeimininkams :)
Čip (2012-01-18)
Simaa, Jums reikės daug stiprybės, bet neabejoju, kad tikrai pasiseks. Palaikymą turėsite 100-procentinį ;) Kol kas moralinį, o kito mėnesio pradžioje ir šiokį tokį finansinį. Nors, gal iki to laiko ir šeimininkai atsiras. Ko labai tikiuosi
Monika2011 (2012-01-18)
Simaa, rašiau ir tryniau viską, nu neįmanoma apsakyti to gerumo, kurį tu duodi darydama savo darbus :) http://www.youtube.com/watch?v=DmZphYwDhzU&feature=fvst
RutaRim (2012-01-18)
Šiandien geroji Živilė, kuri su vyru atvežė kalytę į kliniką žadėjo pagelbėti su skelbimais ir pakabinti radimo vietoje, prie artimiausių parduotuvių. Gal atsiras šeimininkai? O kol jų nėra-renkame jai vardą. Siūlykite.ps. Ačiū Simaai- ji už globą ir priežiūrą neims pinigėlių. Tik, neužmirškime, kad sekmadienį reikėtų perimti iš jos globą. Laukiame visokių pasiūlymų.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-18)
Aš irgi kai ją pamačiau net atsirėmiau į sieną, pagalvojau kas būtų su ja Grindoje...Labai jaudinausi ir dabar kiekvienas jos atodūsis ar pajudėjimas kelia nerimą, jai skauda, reikia palaikymo, svarbiausia šilumos, bet manau viskas bus gerai ir turiu labai labai daug vilties, kad atsiras šeimininkai, kurie jos tikrai ieško, duok Dieve...
Čip (2012-01-18)
Simaa, mačiau ją šiandien klinikoje jau atsigaunančią po narkozės. priėjau, o ji tik akytėm mirkt-mirkt, uodegėlė suvizgėjo. Taip širdį suspaudė - vargeli, tokią atgal į grindą ;( O čia girdžiu: tai kad ne, jos atvažiuoja pasiimti. Net akyse prašviesėjo. Laikykitės!!!!!!!!
RutaRim (2012-01-18)
Ačiū Novika, Monika Jums už pinigėlius. Laukome kumščius, kad mažė sveiktų.
Gruodinukas (2012-01-18)
Netoli Mindaugo maksimos mačiau tokį skelbimą (be nuotraukos): Jūsų rajone 14 d. šeštadienį ryte dingo kalytė. Maža, juoda, draugiška ir baugšti. Ji turi 2 šuniukus dviejų savaičų amžiaus, kurie laukia jo namie. Skambinkit 242 0972" Nepastebėjot, gal panašu,kad kalytė turėjus šuniukų?.. Ne visai juoda, bet maža ką... Ir šiaip gal prieglaudose ar "Grindoj" panašus šunelis atsiras, tai nuolatiniai lankytojai - turėkit omeny.
Monika2011 (2012-01-18)
Simaa, tu nuostabi, tavo švelnumas ją glostant yra pats geriausias vaistas, juk tas pats ir mums, žmonėms.. :)
Myxsider (2012-01-18) (foto)
Linkiu greičiau sveikti!
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-18)
Na šunytė jau pas mane. Matosi, kad namų aplinka jai miela, uodegytė pavizgina gulėdama, na ir noras keltis atsirado, ko jai nederėtų dar daryti, tad manau sutarsim dėl to :) svarbu išsaugoti vieną kojytę, kad neišsinertų ir nereiktų rytoj vėl keliauti atgal, tad saugomės. Jeigu ji atliks reikaliukus iki rytojaus vakaro, tuomet sekantis vizitas bus tik po savaitės, kitu atveju, sakmbinsiu, tarsimės, tuomet kateterizuos. Labai nori būti prie žmogaus, tai faktas kai buvo mylimas, prižiūrimas šuo, tad manau reiktų rimtai užsiimti šeimininkų paieškomis, galbūt skelbimus iškabinti...
Monika2011 (2012-01-18)
70 Lt nuo manęs, tik tu laikykis, saulės spindulėli...
Novika (2012-01-18)
100 lt. nuo manes iskeliavo. Sveikit.
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-18)
Myxsider praitą kartą Houpui pasisekė tik per mūsų abiejų rankas :) Na bet reikia pasistengti padaryti viską, kad pasisektų, nors šunytei laiko pas mane per mažai
RutaRim (2012-01-18)
Tik kalbėjau su Grinda- blogai jai Grindoje- stresuoja, dreba. Jai min.reikia stacionaro (vaidos klinikoje nėra vietų) arba už 10 lt per dieną ieškome namų globos. jai bus min.dvi operacijos, tačiau tai paaiškės šiandien operacijos metu. Berašant žinutę- atsiliepė geroji Živilė su vyru, kurie išeis ankščiau iš darbo, kad nuveštų šunytę. Jie negali net pagalvoti, kad jai vėl reikės grįžti į Grindą.
Myxsider (2012-01-18) (foto)
Gal, Sima, ir jai per tavo rankas pasisektų kaip Houpui :)
Simaa (Tautmilės prieglauda) (2012-01-18)
Aš nuvežti nelabai galiu, bet galėčiau po operacijos ją paimti apie puse 9 ir palaikyti kol atsigaus pas save, galbūt rytoj vėl nuvežti jeigu reiks iš mano namų,čia netoli. Bet tai laikina, paskui arba į Grindą jeigu priimtų arba kas nors gal perimtų.
RasaM (2012-01-18)
Naiujienos naujos rašyti nesinori, tad kartoju komentarą: SUKONKRETINU LAIKĄ- labai reikia ją nuvežti į kliniką 17.30 val. GYDYTOJA NERINGA SUTIKO DARYTI OPERACIJĄ, bet yra dar viena bėdelė, nuotraukoje pamatė, kad ir dubens kaulas yra išėjęs iš vietos, atstatinės ir jį, nežinia, ar per vieną dieną viską spės, bet šiandien vieną iš kojyčių (priekinę ar galinę suremontuos. AČIŪ LABAI TIEMS, KAS GALI NUVEŽTI IR PARVEŽTI JĄ.
Myxsider (2012-01-18) (foto)
o dieve, po operacijos atgal į šaltą niūrų Grindos narvą? :((
RasaM (2012-01-18)
SUKONKRETINU LAIKĄ- labai reikia ją nuvežti į kliniką 17.30 val. GYDYTOJA NERINGA SUTIKO DARYTI OPERACIJĄ, bet yra dar viena bėdelė, nuotraukoje pamatė, kad ir dubens kaulas yra išėjęs iš vietos, atstatinės ir jį, nežinia, ar per vieną dieną viską spės, bet šiandien vieną iš kojyčių (priekinę ar galinę suremontuos. AČIŪ LABAI TIEMS, KAS GALI NUVEŽTI IR PARVEŽTI JĄ.
Myxsider (2012-01-18) (foto)
Kažin, ar gydytoja sutiko operuoti ir kaip ten su tuo transportu..
Myxsider (2012-01-18) (foto)
Ne ta pati, bet tai turi juk ir šios ieškoti šeimininkai..
Kary (2012-01-18)
Ana turi šviežią randą ant pilvelio po sterilizacijos operacijos. Panaši tikrai.
Myxsider (2012-01-18) (foto)
http://gyvunugloba.lt/lt/missing/g.41763 labai panaši
Dinka (2012-01-18)
Użytkownik usunięty komentarz
Myxsider (2012-01-18) (foto)
taip, šiandien
Dinka (2012-01-18)
Użytkownik usunięty komentarz
RutaRim (2012-01-18)
Pakelkite, prašau skelbimą- gali po pusės pirmos naujienų skubiai prireikti transporto. Ar būtų kas galėtų padėti nuvešti? Apie tris valandas nebūsiu prie interneto, kas galėtų patalpinti info dėl pagalbos po pusęs dviejų? Mano tel.868657137
Lin a (2012-01-18)
Pas šitą lyg baltas "siūliukas" ant nosytės, o pas kaunietę - nėra.
RasaM (2012-01-18)
Dar viena ieškoma kalytė tindi, dingusi iš šeimininkės namų, buvusi vagonėlių globotinė, tik jos klailiukas man atrodo ilgėlesnis, bet krūtinėlė ir kojinės baltos sutampa http://www.gyvunugloba.lt/lt/missing/g.39888
RasaM (2012-01-18)
O čia negali būti ši, ieškoma Kaune, jei ją vargšę atklydusią žmonės nubogino į kitą Kauno miesto dalį, tai galėjo kas nors ir iki Vilniaus Savanorių g. pametėti http://www.gyvunugloba.lt/lt/missing/g.41365
Dananav (LGGD, Vilnius schronisko) (2012-01-18)
mažylė turėjo daug iškentėti, nes partrenkta gulėjo ne vieną dieną, o dvi mažiausiai. Antradienį man paskambino vyras, kuris pranešė, kad pirmadienį matė nutrenktą kalytę. Matė pirmadienį, o pranešė antradienį, kai kalytė išgulėjo -10 šaltyje per naktį. Žodžiu, įsiutau kaip jis galėjo taip pasielgti. O dabar mastau, kad gal jis ir partrenkė, tiesiog nuvažiavo, o po to pradėjo sąžinė kankinti. Nors čia tik mano spėlionės. Bet vistiek nežmoniška pranešti apie sužalotą gyvūną tik kitą dieną, po tokios šaltos nakties. Nesuprantu tokių dalykų.......
Myxsider (2012-01-17) (foto)
Grindoje
Moonit (2012-01-17)
I sorry, pamaciau, kad Grindoj.
Moonit (2012-01-17)
Tai kur ji dabar?
RutaRim (2012-01-17)
Tik skambino Vaida iš klinikos. (diagnozė-trūkę raiščiai, išniręs sąnarys).Rytoj nuo 13 val į kliniką atvyksta Neringa operacijų su kaulais specialistė. Jai bus parodytos nuotraukos ir bus aišku, ar ji apsiims operuoti ar reikės vešti Vaitkui. Rytoj skambinu į kliniką 13.20 ir bus aišku, ar reikės kalytei skubiai vykti į kliniką, ar ne. Neringa bus iki19val. Tai skelbimą dėl tranporto aš palieku, bet koreaguoju laiką nuo 14val. iki 18 val.
Myxsider (2012-01-17) (foto)
Kokia apvalutė, tikrai naminukė.. Nežinau dar, ar galėsim padėti.. o po operacijos ji stacionare liktų?
RutaRim (2012-01-17)
Dar laukiu skambučio iš Vaidos klinikos, bet supratau, kad operaciją reikia daryti skubos tvarka- ryt. Dar patikslinsiu. Ryt rekia jai 13 val važiuoti į kliniką- ka gali padėti? Ji nesunki, kad dviem reikėtų nešti. Laukiu Živilės komentarų.
Myxsider (2012-01-17) (foto)
Ojej, vargšiukė.. o nuotrauką gal šunelės padarė? gal jos šeimininkai ieško? o jei operacija - tai kada? ir ar reiks iki jos dar į kliniką važinėti? Laukiam Živilės..
RutaRim (2012-01-17)
užpakalinės. Tikrinu paštą, jai bus nuotraukos- keliu. Tiesa, kalytė turėjo odinį juodą antkaklį.
RutaRim (2012-01-17)
Kalytės neužmigdėm, be situacija rimta: žpakalinęs kojytės ir pilvelis tik sumuštas, tačiau didelė bėda su priekine kojyte- trūkę sanarys (sakė klinikoje)- Živilė sakė, kad raiščiai, bet pasirodo rimčiau. Padėti gali tik OPERACIJA. Siūlau jai rinkti pinigus operacijai. Klinikoje sakė, kad jai labai skauda, o ji tokia gera, kantri. Živilė grįžusi papasakos savo įsopūdžius. Deja, ji grįžo į Grindą. Įdėkite ,prašau LGGD šunelių sąskaitos rekvizitus. Ačiū.
Myxsider (2012-01-17) (foto)
RutaRim, kaip juodukės reikalai klinikoje?
RutaRim (2012-01-17)
Živilė dar važiuoja į grindą. Lauksime nuotraukų iš klinikos, nes Andrejus negali įkelti. Anrejus sakė nemaža ir sunki (atpenėta).
Myxsider (2012-01-17) (foto)
Laikom kumštukus ir letenėles, kad nieko rimto jai nebūtų.
RutaRim (2012-01-17)
Ačiū, atsiliepė net du žmonės, kurie siūlo pagalbą. Nuveš. Andrejus įspėtas, klinika laukia. Patikslinau kaip atrodo: juoda, pakaklė ir pėdutės baltos, ausys stačios, bet pakrypusios į skirtingas puses (nelabai supratau), uodega riesta, galiukas baltas. Gal kas ieško?
Myxsider (2012-01-17) (foto)
ar išeina kam pavežti? :(
Čip (2012-01-17)
iškart prisipažįstu: deja, etatinė taksistė niekaip nespės :(
RutaRim (2012-01-17)
ps.nešti nedaug- Grindoje privažiuotumėte prie pat išdavimo- Andrejus padėtų įkėlti, o klinikoje tik kelis žingsnius nuo mašinos iki klinikos.


Komentarze mogą pozostawić jedynie zarejestrowany użytkownikcy.


Statistika Online: 289
   

Komentarze

Alusia (8:16) >>
Gal kas žinote galiojantį Pet 24 nuolaidos kodą?
IlonaKolit (22:15) >>
http://www.gyvunugloba.lt/l t/adoption/g.139338
Karoselis (21:00) >>
PRAŠAU, KAS PAĖMĖT KATINĄ PATIKRINKIT ČIPĄ -BŪKIT -ŽMONĖS-KAŽKAS JO GAL IEŠKO. IR...
Karoselis (20:59) >>
DĖMESIO. KATINĄ KAŽKAS PASISAVINO-PASIĖMĖ SU VISU GUOLIU IR MAISTU (guolis buvo žmonių,...
Anna bartosevic (18:19) >>
Grindos darbuotojai mate priesais Tarande, uz Toyota salono, nuleke i Bajoru puse...
Gruodinukas (18:14) >>
Birmanuk, jis dovanojamas, jei tik kas imtų, bet va neima. o skelbimą kažkas kadaise įdėjo ir...
Sniegute (10:27) >>
Lota jau 29 d.keliaus į Škotija. Gal kas žinote patikimus vežėjus tiesiogiai kurie vyksta į...
Sniegute (10:26) >>
Vaikučiai išvyko į naujus namus.
Karoselis (19:52) >>
seimininkai taip ir neatsirado. katyte iskeliavo i naujus namus.
Larisabas (19:49) >>
VšĮ Katė Nora vadovė dėkoja Sigita B. už paaukotus 26 Eur.
Birmanukas (4:19) >>
Dar galėtumėt bandyti mašinoje įjungti Feliway kačių feromonų difuzorių, kelionės metu...
Birmanukas (4:11) >>
Milika. Zylkene nepadėjo (gal reikėjo ilgiau girdyti), Feliway purškiau kelionės krepšį...
Birmanukas (3:55) >>
K7karo, kas atsitiko katinėliui Maumukui?